Макіяж в стилі ретро 20-х: особливий драматизм

Макіяж в стилі ретро 20-х є втіленням драматичної краси див німого кіно на чолі з Гретою Гарбо. Він прагнув до крайньої фатальний сексапільності, ніби на противагу антиэротичному стилю одягу і моди на хлопчачу фігуру. Як же зробити погляд драматичним, фатальним і привабливим – як зробити ретро-макіяж?

Золотиста шкіра – ознака молодості

Приблизно в ті роки в моду нарешті увійшов загар. З цих пір леді могли не пити оцет заради збереження аристократичним хворобливої блідості шкіри.

Так, що для основи під макіяж в стилі ретро початку двадцятого століття використовуй тональні засоби з ефектом засмаги і рум’яна бронзових відтінків.

Брови повинні розлітатися!

Не варто залишати без уваги брови. Вони можуть не тільки красиво обрамляти очі і скоректувати форму обличчя, вони задають тон всьому стилю макіяжу.

У нашому випадку повинні бути розлітаються до скронь брови. Тому, профарбовуючи їх олівцем, злегка додай довжини по зовнішньому краю.

Ягідні губки бантиком

В цьому стилі актуальні помади дуже яскравих ягідних відтінків, також різноманітні варіанти червоних губ. Але припустимі і бліді тони, які покликані підкреслити засмаглу шкіру.

Так званої, фішкою того часу в макіяжі губ є акцент більш темних відтінків помади на середину губ. Цей прийом називається сердечко або бантик.

Ще, ще, очі в очі…

Макіяж очей в стилі ретро двадцятих років вельми специфічний і підійде далеко не кожній особі. Тому, що він виділяє темним відтінком не зовнішній куточок ока, а внутрішній – на верхньому столітті.

  1. Починати такий make-up найкраще з нанесення світлих тіней на всю поверхню верхньої повіки.
  2. Тепер зверху цього тону на всі рухоме повіку наносимо темні тіні, і м’яко їх розтушовуємо.
  3. Обов’язково використовуємо чорний олівець або підводку, малюючи товстим шаром стрілку.
  4. У внутрішніх куточках ока робимо світлий відблиск – це гостромодний «ефект П’єро» того часу. Так, він додає погляду особливого драматизму.
  5. І звичайно, кілька шарів об’ємної туші на вії.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *