Макіяж для співбесіди: шанс на успіх

Макіяж на співбесіду здається серйозним дівчатам сущою дрібницею. А між тим, поганий make-up на діловій зустрічі може цілком відкинути потреба задавати тобі професійні питання. Як справити гідне перше враження на роботодавця?

Специфіка унікальна, а вимоги?

Звичайно, специфіка професій і навіть різних установ висуває різні вимоги до зовнішнього вигляду співробітників. Те, що може собі дозволити перукар в модному салоні, неприпустимо для секретаря у великій фірмі. Однак ділової етики є незаперечні правила, які на будь-якого керівника здатні справити хороше враження і змусити його звернути увагу на твої професійні якості.

Тому, якою б яскравою особистістю ти не була, вирушаючи на співбесіду, віддай перевагу денного макіяжу в стилі натюрель. Він підкреслить доглянутість і красу, але точно нікого не буде дратувати. Такий лук сто відсотків справить позитивне враження на будь-якого людини. Чисто з психологічної точки зору леді з натуральним макіяжем викликають захоплення, довіру, а їх коефіцієнт IQ автоматично підвищується.

Правильний тон – основа основ

Природно, добре накладений легкий тону на шкірі – це головне в будь-якому макіяжі. На проблемні ділянки перед нанесенням тонального крему нанеси коректор. Обов’язково використовуй компактну пудру. Трохи рум’ян на щоках пожвавлять особа. Але візажисти не радять використовувати їх власницям жирної шкіри.

На губи – бальзам, на очі – натуральні тіні

На очі в макіяжі для співбесіди нанеси непомітні тіні натуральних кольорів: коричневий, сірий, бронзовий, кремовий. Можна зробити стрілки чорним або коричневим олівцем для виразності, але вони повинні бути дуже тоненькими. Не рекомендується використовувати для таких цілей рідку підводку, адже вона в будь-якому випадку виглядає кричущо. Також вії краще покрити одним шаром подовжує, а не об’ємної туші.

На губах у макіяжі для співбесіди має бути бальзам або матова помада непомітного бежевого, блідо-рожевого відтінку лише на тон яскравіше кольору твоїх губ. Блиски зі своєю вологістю в таких випадках недоречні, так як вони надають губам зайвої сексапільності.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *