Макіяж для першого побачення: тонкощі, які зачарують Його…

Сьогодні я йду на побачення, а значить, я хочу подобатися, зачаровувати і зачаровувати. Звичайно, будь-який макіяж повинен прикрашати леді. Але у макіяжу на побачення є свої особливості. Отже, що потрібно врахувати, збираючись на зустріч з сердечним другом?

Я стану найкращою для тебе

Нам здається, що збиратися на побачення потрібно тільки з таким настроєм. Якщо вже вирішила присвятити свій вечір комусь, то зроби так, щоб твої очі і губи залишилися в його пам’яті надовго! Будь-якій молодій людині буде приємно зауважити, що ти якось по-особливому прагнула перетворитися для зустрічі з ним. Можна сказати, що твій зовнішній вигляд відразу задасть тон вашого прогулянці.

Від цілей виходу у світ залежить і специфіка твого образу. Стилісти-візажисти впевнені: для першого побачення найбільш підходящим буде романтичний макіяж. В цілому твій стиль повинен бути кокетливою, жіночним, з натяком на еротику, але без агресивності і кричущих експериментів. Чоловіка це може відлякати!

Перш ніж продумувати свій стиль, потрібно визначити місце зустрічі. А потім вже неважливо, що стане ключовим моментом у створенні образу – макіяж, зачіска, плаття або навіть туфлі. Головне, щоб все було гармонійно!

На чому тримається макіяж для побачення?

Основа будь-якого макіяжу – це рівний колір обличчя. У нашому випадку тон повинен бути легким. Віддавай перевагу невагомому тональному крему і моделює пудрі. Не варто наносити пудру рівним шаром, пройдися тільки за проблемним блискучим місцях. А вилиці відзнач непомітними рум’янами.

Розстав правильно пріоритети

Безпрограшне правило будь-якого макіяжу: робимо акцент або на очі, або на губи. Сьогодні візажисти вже дозволили від нього відходити з розумом як епатажних експериментів. Ось тільки побачення – не найкращий привід для такого безумства. В макіяжі на побачення краще зробити акцент на очах. Адже яскраві губи привертають увагу, але зовсім не надихають на поцілунки.

Найкращими помічниками в макіяжі губ для побачення стануть зволожуючі бальзами з легкими відтінками, часто вони мають ще і приємний смак. Це дуже подобається чоловікам. Також підходять блиски, більше за інших – прозорі. Дуже спокусливо виглядають матові помади. Наноси їх подушечками пальців, тоді отримаєш природний, сміливий і «смачний» цибуля.

Хочеш, щоб губи стали неймовірно об’ємними – можеш скористатися спеціальним ліфтинг-крем.

Очі можуть виглядати і цілком природно, підкреслені лише прокрашенние віями. Тут можна дозволити собі пофантазувати.

Але класикою романтичного стилю вважається легкий, димчастий макіяж очей. Тільки пам’ятай, що занадто темні очі викликають у чоловіків не самі приємні враження. Так, що в макіяжі для першого побачення, на все добре в міру. Лаконічні стрілки на очах – універсальний варіант: очі красиві при будь-якому освітленні, не надто нав’язливо, але й досить яскраво, щоб зачарувати поглядом назавжди.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *