ЛІТНІЙ ПЕДИКЮР З НАКЛЕЙКАМИ DASHING DIVA ACCENT

Перед тим як приступити до процедури, скористайтесь антисептиком Gehwol, Кутасепт F. Ретельно дезінфікувати шкіру ніг.

Летний педикюр с наклейками Dashing Diva Accent. Рисунок 10

Так як дизайн досить об’ємний, буде потрібно додаткове засіб, що забезпечує краще зчеплення нігтя з штучним матеріалом. Нанесіть спеціальний дезінфектор для нігтьової пластини Entity One Natural Nail Prep.

Перед використанням декоративного лаку слід скористатися базовим покриттям, краще всього підійде Famous Names, Lumos Instant Impact Bottom Coat. Засіб утворює міцну основу для подальших шарів, запобігає потраплянню фарбувального пігменту лаку в нігтьову пластину.

Нанесіть декоративний лак, для створення яскравого, соковитого педикюру відмінно підійде Ruby Wing, колір № 191043 Eternal. Лаки Ruby Wing відрізняються підвищеними фоточутливих властивостями, що змінюють свій колір залежно від типу освітлення. Наприклад, обраний нами колір з насиченого м’ятного перетворюється на сонці в бузково-сірий.
В якості стильного акценту підійдуть наклейки Dashing Diva. Це ефектні елементи дизайну, які відмінно виглядають в якості доповнення до однотонної педикюру або манікюру. В асортименті Dashing Diva представлені наклейки на прозорій основі та різні кольорові варіанти. Для сьогоднішнього манікюру можна підібрати наклейки: Dashing Diva, DD Accent Crystal Intrigue, Dashing Diva, DD Accent Jeweled Bliss на прозорій основі або цікавий варіант на бежевій основі Dashing Diva, Expensive Taste.

За допомогою ножиць акуратно виріжте необхідні елементи.

Пінцетом відокремте наклейку від заснування і по черзі наносити візерунок на кожен нігтик. Варіюйте розмір узору і його форму за своїм бажанням.

Для закріплення педикюру нанесіть топове покриття Famous Names, Lumos High Speed Top Coat. Спеціальне покриття для декоративних лаків зафіксує отриманий результат і продовжить термін шкарпетки дизайну.

В кінці процедури нанесіть масло для кутикули Dashing Diva, Cuticle Nectar. Засіб збагачене вітамінами і мінералами, володіє приємним ароматом.

Яскравий, м’ятний педикюр з хвилеподібним візерунком з страз готовий. Радуйте себе і оточуючих соковитими фарбами літа на ніжках!

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *