Легкий манікюр своїми руками — покрокова інструкція для початківців

Більшість дівчат проявляють особливу увагу догляду за нігтиками. Красиві ручки і акуратні нігтики роблять кожен образ завершеним. Для чого потрібно хоча б один раз у кілька днів проходити процедуру манікюру. Не обов’язково вдаватися до допомоги фахівців, є можливість виконати манікюр в межах будинку. Побільше стажування і нігті стануть бездоганними. І ніхто не зможе відрізнити Ваш манікюр від салонного аналога.

Манікюр будинку для недосвідчених

Зовсім не важко виконати легкий манікюр будинку своїми руками для початківців. Він не так складний, як передбачається. В першу чергу треба подбати про необхідні пристосування. Для реалізації манікюру будуть потрібні:

 • манікюрні ножиці;
 • пилка;
 • металеві щипчики;
 • лопаточка або апельсинова паличка для кутикули;
 • засіб для видалення лаку;
 • ватяні диски;
 • крем для рук;
 • початкове покриття під лак;
 • кольоровий лак і закріплюючий засіб.

Користуючись цими пристосуваннями можна виконати якісний манікюр.

Легкий манікюр своїми руками

Отже, переходимо до основної роботи. Приступаємо до виготовлення легкого манікюру своїми руками покроково . Чітко дотримуємося наступної інструкції, що складається з 4 пунктів:

 1. Пом’якшення кутикули.
  Почати треба з розпарювання пальців в ємності з водою. Це дозволить пом’якшити кутикулу, і видалити її не травмуючи пальці.
  Для ванночки треба взяти не дуже велику миску і наповнити її теплою водою. У воду можна додавати дві столові ложки морської солі і оливкової олії, 2 — 4 крапель ефірного масла, наприклад лимона, освітлення тони пластини. Повністю занурюємо пальці в отримані розчин на 10 — 15 хвилин. Завдяки распариванию шкірка стане м’якою і її легко видалити.
 2. Видалення кутикули.
  Все треба робити без надмірних зусиль і поспіху. На кожному пальці дбайливо відсторонюємо кутикулу з нігтьового простору. Користуючись гострою стороною апельсинової палички або лопаточки висуваємо з під кутикули зайву шкірку. Якщо залишилися нерівні краї скористаємося металевими щипцями. Якщо віддавати перевагу необрезному манікюру, кутикулу прибирають за допомогою спеціальної речовини. Потім нігтя треба дати індивідуальну форму.
 3. Форми нігтів.
  Якщо вам більше до душі короткі нігтики, акуратно состригите їх манікюрними ножичками. Підбір форми залежить від характеристик самого нігтя. Якщо вони слабкі краще всього зупинитися на формі нагадує квадрат. Володарки сильних нігтів можуть надати їм загострений вигляд.
 4. Фарбування нігтів лаком. Це заключна щабель манікюру і один з складних. Лак потрібно наносити на ніготь обережно, не зачіпаючи шкіру навколо. Отже фінальний крок легкого манікюру для початківців треба виконувати дотримуючись наступних порад:
  — рідиною для видалення лаку знежирюємо нігтьову пластину;
  — покриваємо спеціальною базою під лак;
  — тепер фарбуємо ніготь, основним кольором починаючи рухатися від підстави     його до краю в центральній частині, наступні мазки виробляються в тому ж         напрямку, описуючи дугу по боках пластини дугу;
  — робимо фінішний шар, для стійкості і блиску отриманого манікюру.

Є маленький секрет. Щоб було легко видаляти лак, з шкіри поруч з нігтем перед початком фарбування змастіть руки звичайним кремом. Далі акуратно ватною паличкою знежирюємо ніготь і фарбуємо його. Крем не дасть вбратися лаку в шкіру, і він легко стирається з її поверхні.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *