Лазерна епіляція: недоліки лазерної епіляції в видаленні волосся на тілі …

І ось стало підходити час Х (ікс) — мені потрібно було вирішуватися на поведінки наступної процедури лазерної епіляції. Все ближче до розуміння був анекдот про мишей: — «миші кололися і плакали, але все продовжували, є кактус …». Ефект від першої процедури був абсолютно переконливим для того щоб прийняти рішення на провидіння наступної, і не так вже й довго триває ця лазерна епіляція якихось двадцять хвилин терпіння легкого больового відчуття дискомфорту, це звичайно індивідуально …

І ось я знову стою на порозі знайомого кабінету фірми epilaser.com.ua, але вже з маленьким особистим досвідом в цій сфері косметології та виконаними усіма рекомендаціями і приписами про підготовки до провидіння лазерної епіляції, виділеним додатковим временим на знеболення :-).

Сталося диво, другий сеанс пройшов набагато краще першого в плані дискомфорту, сталося те, що й мало статися: було дотримано регламент часу покладеного для повного дії знеболюючий засіб, плюс кількість волосся стало менше. Як результат дискомфорт нагадував про себе тільки в особливо чутливих місцях, в загальному, сам процес проходив набагато приємніше. Все ця позитивна тенденція підвела мене до прийняття рішення для провидіння лазерної епіляції в зоні пахв. Епіляція пахв виявляється для мене комфортної процедурою, відчувалося тільки легке поколювання скоріше за все щось саме поколювання, про який я читала на сторінках різноманітних інтернет ресурсах і в глянсових журналах.

Викриття лазерної епіляції полягає в тому, що даний напрямок в косметології досить нове і за той десяток років, що її застосовують в інших країнах (у нас і того на порядок менше), про цей метод видалення епіляції волосся, об’єктивної інформації про недоліки, процесі, наслідки і переваги не так вже й багато. На різних форумах, присвячених здоров’ю, красі і методам епіляції, існує дві категорії ті, хто лазерну епіляцію вже використовує і ті, хто до неї тільки придивляється. Та категорія, яка випробувала на собі лазерну епіляцію, в свою чергу розділилася на два табори: одні в захваті від лазерної епіляції і хвалять її, а інші вважають це марною тратою грошей. І як правело ті, хто лазерну епіляцію не вподобав, насправді просто чекали чогось надприродного або іншими словами великого ДИВА, а все чудо полягає в ПРАВДИ.

 

А, правда, така … лазерна епіляція і існуюче міфи про неї:

 

Після курсу лазерної епіляції волосся втечуть назавжди.
Будь-дерматолог або доктор-трихолог скаже вам, що після курсу лазерної епіляції гарантувати 100% видалення ВСІХ волосся це занадто гучну заяву (кожна людина індивідуальна і має свій гормональний фон), а ось дуже істотно зменшити скоротити, їх кількість, навіть в деяких випадках після декількох сеансів, лазерної епіляції можливо. Що залишилися після епіляції волоски стають м’якше, тонше і нагадують більше пушок. По завершенню курсу лазерної епіляції для підтримки вільної від небажаної рослинності частини тіла (зони), досить однієї корекційної епіляції в рік, а то й рідше. У моєму випадки саме так.
Правда така: після процедури лазерна епіляція волосся зникають повністю 🙂 НЕ завжди, їх просто стає значно менше, можна досягти результату в дев’яносто п’ять відсотків.

Відвідавши, салон лазерної епіляції Ви покинете його без волосся.
Правда полягає в тому, що велика частина волосина не випадає відразу. Процес облисіння випадання віддалених волосяних цибулин відбувається до двох тижнів. У період двох тижнів не бажано приймати сонячні ванни до і після процедури аби не одержати опіків.

Лазерна епіляція не викликає ніяких відчуттів, в деяких випадках відзначається легке поколювання, пощипування.
Це помилки все залежить від індивідуального порогу чутливості, структури волосся їх кольору, зони епіляції і інших чинників (є категорія люде, які бояться укусу комара). Краще бути готовим (як піонер), до дискомфортних відчуття і в зітхнути з полегшенням в їх відсутності, ніж бути повністю розслабленим і отримати дозу адреналіну при першій же спалаху лазерного обладнання.

Лазерна епіляція тільки для жінок.
Найбезпечніший міф з усіх існуючих, що лазерну епіляцію роблять тільки жінки. Кому доводилося бути в еміратах, той на вирника звернув увагу на чоловічу стать, у якого дуже стильні, красиві, мають різноманітні форми борідки. Виявляється цього можна досягти з використанням все тег ж лазерних технологій і арабські чоловіки цим користуються, забувши про необхідність щоденного гоління. У більшості випадків і наші чоловіки хочуть бути схожі на грецьких атлетів, а не бути подобою ходячою шубу.

 

Висновок робить кожен сам для себе, вибирає те, що йому ближче і підходить в силу тих і чи інших обставин, бажань і можливостей. Ніхто крім тебе самого не подбали

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *