Лазерна епіляція глибокого бікіні: всі за і проти

Проблема небажаного волосся, особливо в інтимних зонах, турбує жінок у всьому світі.

На щастя, наука не стоїть на місці, і сучасні технології дозволяють з нею впоратися. Великою популярністю користується лазерна епіляція бікіні.

Нижче ми розглянемо в деталях цю процедуру, щоб зрозуміти її основні переваги і недоліки.

Особливості процедури

Дана методика передбачає руйнування волосяного фолікула за допомогою лазерного променя, який проникає на потрібну глибину в шкіру. Лазер може ефективно впливати на темні і жорсткі волосся, які містять в собі достатню кількість меланіну. Лазерна епіляція зони бікіні — курсова процедура.

Кількість сеансів буде залежати від ваших індивідуальних характеристик шкіри та волосся. При цьому заздалегідь визначити точно, скільки сеансів знадобиться, не вийде. В середньому треба себе готувати до 5-8 процедур. У багатьох відгуках жінки пишуть, що ця цифра змінюється по ходу і може змінюватися як в меншу, так і в більшу сторону.

Пов’язано це з тим, що волосся на тілі ростуть нерівномірно, і знищити відразу всі фолікули не представляється можливим. Розрив між процедурами становить близько 4-5 тижнів. За цей час повністю випадають ті волосся, які впливав лазер, однак встигають зростати і нові. Після першої процедури відбувається видалення приблизно 15 % волосся.

На користь даного методу епіляції говорять наступні переваги, які підтверджуються численними відгуками:

  • швидкість проведення (обробка зони глибокого бікіні займає 15-20 хвилин);
  • гіпоалергенність;
  • видалення врослого волосся;
  • відсутність подразнення.

Підготовка і проведення

Для того щоб лазерна епіляція глибокого бікіні пройшла результативно і без наслідків, до неї важливо правильно підготуватися. За 2 тижні до сеансу не можна піддавати шкіру впливу сонячних променів, саме тому фахівці рекомендують планувати епіляцію на осінньо-зимовий період. Не варто обробляти шкіру на епіліруемие ділянці спиртовмісними засобами за 3 дні до процедури. За 2 тижні також потрібно припинити прийом антибіотиків тетрациклінової групи. До процедури потрібно відростити волосся на 3-5 міліметрів. Деякі майстри просять збривати волосся за добу до сеансу.

Перед процедурою ви повинні вирішити, чи будете ви використовувати знеболюючі засоби. Як правило, у салонах пропонують клієнтам анестетики місцевої дії у формі спреїв або кремів. Більшість з них працює на основі лідокаїну. У відгуках жінки відзначають, що епіляція досить болюча, але больові відчуття терпимі. Деякі навіть обходяться без знеболення.

Під час роботи апарату клієнт повинен надіти спеціальні окуляри, які захищають зір від спалахів лазера. Перші 3 дні після процедури забороняється відвідувати басейни з хлорованою водою, приймати гарячу ванну і сауну, користуватися спиртовими препаратами. Засмагати на сонці або в солярії можна тільки через 2 тижні. Волосся починають випадати,приблизно,через 4-5 днів, але, як показують численні відгуки, процес може трохи затягнутися. Це буде залежати від густини та жорсткості волосся.

Протипоказання і наслідки

Лазерна епіляція бікіні має ряд протипоказань, які потрібно обов’язково враховувати, щоб не нашкодити собі. Від процедури доведеться відмовитися людям, у яких:

  • цукровий діабет;
  • соматичні захворювання шкіри;
  • онкологічні захворювання;
  • сиві і світлі пушкове волосся.

Також варто почекати з епіляцією, особливо інтимну, вагітним і жінкам у період годування груддю. Небажані наслідки виникають вкрай рідко, але про них важливо знати. У деяких випадках можуть з’явитися гіперемія шкіри, набряклість, почервоніння. Вони, як правило, проходять через кілька днів. Такі побічні ефекти властиві людям, надмірно сприйнятливим до лазерного випромінювання. Синці та опіки з пухирями з’являються в тому випадку, якщо клієнт брав напередодні сонячні ванни, тому вкрай важливо пам’ятати, скільки днів або тижнів тому ви були на пляжі.

Скільки людей, стільки й думок. Деяких жінок пройдений курс цілком задовольняє, а інші шкодують, що витратили гроші на непотрібну для них процедуру. Перед тим як відправитися на лазерну епіляцію, важливо зважити всі за і проти, але довіряти відгукам не потрібно. Якщо у вас є які-небудь сумніви, пов’язані з протипоказаннями, результатом або наслідками, проконсультуйтеся спочатку з професійним косметологом.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *