Квіти на нігтях. Вишуканий манікюр

Коли ви робите весільний манікюр, квіти на нігтях у вигляді розпису будуть виглядати особливо доречно. Однак пам’ятайте, що тут особливу увагу слід приділити вибору і поєднання кольору лаку, він не повинен контрастувати з кольором сукні. Ніжно-рожевий, білий, світло-бежевий – основні кольори. Але, якщо наряд нареченої виглядає неординарно (наприклад, сукня пошита в стилі «Кармен»), червоні нігті з чорними квітами будуть цілком доречні.

З метою економії часу та отримання рівного малюнка на нігтях, майстри в салонах часто використовують трафарети

Виходить дуже гарний і вишуканий манікюр. Квіти на нігтях в такому випадку виходять абсолютно однакові. Можна використовувати різні трафарети, тоді нігті будуть виглядати більш оригінально, але, на жаль менш вишукано.

Часто дуже простий манікюр виглядає найкрасивішим, не перевантажуйте нігті малюнками. 

Відсутність кутикули і задирок, чисті, рівне подпиленные нігті, рівномірно вкриті якісним лаком – це найкращий манікюр. Квіти на нігтях (якщо ви вирішили зробити собі таку розпис) краще робити дрібними, тоді нігті будуть виглядати більш вишукано.

При нанесенні лаку на ніготь, на пензлику його не повинно бути в надлишку або нестачі, в останніх випадках виникнуть проблеми при розпису. 

Після того як розпис на нігті висохне, зверху можна наносити шар акрилового прозорого захисного лаку. Якщо ви самі зробили собі розпис на нігтях, використовуючи трафарет або голку, і довго возилися з малюнком, то подбати про захист такій досить непростій роботи особливо важливо. Стерся один квіточка — і у вас зіпсований весь манікюр.Квіти на нігтях, мармуровий візерунок, китайські ієрогліфи робляться особливо довго, тому подбайте про те, щоб з-за одного нігтя не видаляти лак з усіх.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *