Красивий манікюр шелак

Хочете зробити гарний манікюр шелак? Навіть якщо ви збираєтеся робити його в салоні, вам варто бути в курсі модних тенденцій, щоб підібрати стильний і сучасний дизайн. Для тих, хто має все необхідне для виконання такого манікюру вдома, знадобляться наші ідеї з докладним описом техніки виконання.

Романтичний френч шелаком

Цей красивий манікюр шелак ідеально підійде на короткі нігті. Для його виконання вам знадобляться лаки гелі пастельного бузкового та білого кольору, трафарет для френча, кисть для гелю, праймер, знежирювачах, пилочки, прозорий фініш, УФ прилад для сушіння гелю лаку.

Техніка виконання такого манікюру досить проста:

1.На нігтях потрібно виконати гігієнічний манікюр. Поверхня нігтів шліфується пилочками, знежирюється і покривається праймером. Це покриття потрібно трохи підсушити під лампою.

2.Далі все нігтики покриваються гелем лаком світло-бузкового відтінку. Покриття потрібно добре розрівняти спеціальної пензлем. Поміщаємо нігтики під лампу на дві хвилини. Якщо хочете, можете виконати другий шар фіолетовим лаком і також просушити його.

3.Тепер знімаємо дисперсійний шар за допомогою спеціального розчинника.

4.По краю нігтика ліпимо трафарети для френча і фарбуємо кінчик білим гелем лаком. Акуратно знімаємо трафарети, а нігті поміщаємо під УФ прилад на дві хвилини.

5.Покриваємо нігті фінішним складом для гелевого манікюру і сушимо його кілька секунд. Потім прибираємо липкий шар.

Градієнтний манікюр шелаком

Щоб зробити такий красивий манікюр шелак, як на фото, вам потрібні будуть лаки білого і рожевого відтінку, праймер, фініш, лампа, розчинник, знежирювачах, набір пилок, дотс та декор для нігтів у вигляді сріблястої пірамідки.

Роботу зі створення ніжного дизайну нігтів ведемо в такому порядку:

1.Нігтики готуємо до манікюру так само, як і в попередньому описі.

2.Після висихання праймера наносимо на половину нігтів лак білого кольору, а на іншу частину нігтьової пластини фарбуємо гель світло-рожевого відтінку. Оскільки гель сохне на повітрі, у нас є час для виконання плавного переходу між квітами.

3.Для цього потрібно водити дотсом по нігтям у місці стику кольорів, тим самим поступово розмиваючи чітку межу. Коли ви досягнете плавного переходу від рожевого до білого, можна поміщати нігтики під ультрафіолетову лампу.

4.Наносимо на нігті прозоре фінішне покриття і сушимо його кілька секунд.

5.Після видалення дисперсійного шару можна приклеювати декор на підставі нігтьових пластин на спеціальний клей.

Синій манікюр шелаком

Цей красивий манікюр шелак може прикрасити ваші ручки і у святковий день, і в будні. Його дуже легко зробити навіть новачкові. Для втілення дизайну вам потрібно запастися синім гелем лаком, праймером, знежирювачем, розчинником для липкого шару, дотсом, лаком гелем сріблястого відтінку, фінішем, УФ приладом для сушки.

1.На підготовлені нігті наносимо праймер і сушимо його кілька секунд під лампою.

2.Потім виконуємо двошарове покриття лаком гелем синього відтінку. Намагаємося робити тонке рівномірне покриття. Кожен шар сушимо окремо протягом двох хвилин.

3.Тепер за допомогою дотса і сріблястого лаку ставимо точки навряд по межі отросшего кінчика нігтя. Прагнемо, щоб всі точки були одного розміру. Сушимо нігті під лампою пару хвилин.

4.Наносимо фінішне покриття і просушуємо його під УФ приладом. Знімаємо липкий шар з допомогою спеціального розчинника.

Гарний місячний френч

Такий гарний манікюр шелак, як на фото вище, можна виконати як з золотистим лаком, так і з фольгою. Для виконання цього манікюру вам знадобляться трафарети для френча, лаки гелі світло-бузкового і фіолетового кольору, золотистий лак, мастика, знежирювачах, фініш, розчинник, лампа, набір для манікюру.

Для виконання даного манікюру вам потрібно мати достатній досвід. Тому якщо ви не впевнені у своїх силах, зверніться в салон. Манікюр виконується в кілька етапів:

1.Спочатку потрібно виконати гігієнічний манікюр. Кутикулу прибираємо необрізним способом. Поверхня нігтів обробляємо пилочками, знежирюємо і покриваємо праймером. Сушимо його під лампою.

2.Фарбуємо нігті гелем лаком бузкового кольору і сушимо його під приладом. Якщо перший шар буде не дуже насиченим кольором, можна зробити двошарове покриття.

3.Знімаємо дисперсійне покриття за допомогою розчинника.

4.По краю нігтя і в основі нігтьових пластин ліпимо трафарети для френча. Кінчики фарбуємо лаком фіолетового кольору, а в основу нігтів наносимо золотистий лак. Трафарети акуратно отклеиваем, а нігтики поміщаємо під лампу на пару хвилин.

5.Наносимо фінішне покриття і сушимо його під приладом кілька секунд.

6.Позбавляємося від липкого шару за допомогою розчинника.

Святковий манікюр шелаком

Щоб зробити цей красивий манікюр шелаком, вам потрібно купити лаки гелі чорного, рожевого, оранжевого, жовтого, салатового, смарагдового і блакитного відтінку. Крім цього вам знадобляться праймер, фініш, розчинник, знежирювачах, тонка кисть, дотс.

1.Після гігієнічного манікюру нігті покриваємо праймером і сушимо.

2.Тепер на кожному пальці потрібно виконати вертикальний градієнтний манікюр. Кольори маємо згідно спектру від рожевого до блакитного. На кожному нігті використовуємо тільки два кольори лаку. Кордон між квітами згладжуємо дотсом і сушимо нігті під лампою.

3.Далі за допомогою тонкої кисті і чорного гелю прикрашаємо нігті ажурним візерунком. Сушимо його під УФ приладом.

4.Всі нігтики покриваємо прозорим фінішем і сушимо під лампою.

5.Знімаємо дисперсійний шар розчинником.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *