Красивий манікюр гель лаком

Щоб ваш манікюр гель лаком був красивий, потрібно знати всі тонкощі роботи з таким покриттям. Не менш важливо підібрати оригінальний дизайн нігтів, який буде гармонійно поєднуватися з вашим стилем одягу, макіяжем і аксесуарами.

Нюанси виконання манікюру гель-лаком

Гель-лак – це особливий вид покриттів, що поєднує в собі властивості декоративного лакового манікюру і стійкість гелю. У продажу є гелі різного виробництва, але найвідомішою вважається марка Шелак. Для сушіння лакового гелю вам потрібно ультрафіолетова лампа. Крім цього в якості основи під манікюр використовується спеціальний праймер.

Щоб ваш манікюр гелем вийшов красивим і довговічним, при його виконанні вам варто дотримуватися таких правил:

* Для поліпшення зчеплення гелю з нігтьової пластиною і продовження терміну шкарпетки манікюру нігтик потрібно злегка відшліфувати, знявши верхній ороговілий шар.

* Перед нанесенням гелю всі нігті обезжирюються і покриваються праймером – спеціальної основою, яка дозволить продовжити термін носіння манікюру. Праймер потрібно підсушити під лампою.

* Кожен шар гелю наноситься й розрівнюється дуже тонким і рівномірним шаром. Всі шари сушаться окремо під ультрафіолетовою лампою.

* Час сушіння гелю вказується на бульбашці з лаком.

* Краще гель пересушити, ніж не досушити. В іншому випадку він може облупитися цілим пластом.

* Після висихання останнього шару гелю видаляється дисперсійне покриття наноситься спеціальне фінішне засіб, яке також сушиться під УФ-променями.

Річний дизайн нігтів гелем лаком

Такий гарний манікюр гель лаком зможе виконати кожна дівчина. Для цього вам знадобляться: гель-лак рожевого кольору, праймер, пилочки для нігтів, лампа для сушіння, фінішний склад для гелевого манікюру, гелі-лаки червоного, чорного і білого кольору, тонка кисть.

Нігтики оформляємо в такому порядку:

1. Насамперед підготуйте ручки до манікюру: обробіть кутикулу, підправте форму і довжину нігтів. Злегка спиляєте поверхонь нігтів, щоб видалити ороговілий шар. Нігтьові пластини обезжирьте і покрийте праймером. Просушіть базу під лампою не більше хвилини.

2. Тепер нанесіть перший шар гелю і разравняйте його спеціальною кистю. Сушіть нігтики не менше двох хвилин. Також поступите і з другим шаром.

3. За допомогою найтоншої пензлика нігті на безіменних пальцях прикрасьте розписом у вигляді вишеньок. Злегка просушіть малюнок.

4. На всі нігті нанесіть спеціальний фінішне засіб і помістіть руки під лампу на кілька секунд.

Градієнтний манікюр гелем

Оскільки гель сохне на повітрі, як лак, градієнтний манікюр набагато простіше виконувати за допомогою звичайної зубочистки, а не спонжа. Такий гарний манікюр можна замовити в салоні або зробити вдома. Для цього вам знадобиться придбати гелі що комбінуються двох кольорів, праймер, фініш, лампу. Крім цього вам знадобляться звичайні зубочистки або дотс.

Роботу по створенню дизайну нігтів ведемо в такому порядку:

1. Як підготувати нігті до гелевому манікюру, ми описали вище. Після висихання праймера можна починати фарбувати нігті декоративним лаком.

2. На одну частину нігтьової пластини ми наносимо лак одного кольору, а на іншу – другого відтінку. Кордон між двома кольорами згладжуємо за допомогою зубочистки або дотса. Для цього потрібно водити інструментом по нігтьовій пластині, розтираючи лінію стику кольорів. Коли ви досягнете плавного переходу, помістіть нігтики під лампу. При необхідності можна виконати і другий шар.

3. Закріплюємо манікюр прозорим фінішним покриттям, яке додасть нігтям глянцевий блиск і продовжить термін шкарпетки манікюру.

Модний смугастий френч

Цей красивий і елегантний манікюр можна виконати, використовуючи гель лак. Крім гелів, праймера, фінішу і лампи для сушіння, вам потрібно купити самоклеючі золотисті смужки для манікюру, скотч. Роботу ведемо в такому порядку:

1. Нігтики готуємо до манікюру, як описано вище.

2. Робимо двошарове покриття лаком пастельного рожевого відтінку. Не забудьте, що кожен шар потрібно сушити окремо.

3. Тепер з скотчу вирізаємо смужки необхідної ширини і ліпимо їх на нігті в тих місцях, де хочемо виконати білі смуги. Кінчик нігтя й просвіти між скотчем фарбуємо білим лаком. Акуратно знімаємо скотч, лак просушуємо під УФ-променями.

4. За допомогою спеціального розчинника прибираємо липкий шар з поверхні нагідок.

5. На кордоні білих смуг ліпимо золотисті клейкі смужки.

6. Манікюр фіксуємо прозорим фінішним покриттям. Сушимо його під УФ приладом.

Чорний гелевий манікюр з декором

Для створення такого ефектного дизайну нігтів вам потрібно купити чорний гель лак з блискітками, пилочки, праймер, фінішне засіб для гелевого манікюру, декоративні прикраси для нігтів, клей для них.

Роботу по створенню дизайну нігтів проводимо в кілька етапів:

1. На підготовчому етапі обробляємо кутикулу, коригуємо конфігурацію та довжину нагідок, шліфуємо поверхню для видалення ороговілого шару, знежирюємо і покриваємо праймером. На кілька секунд поміщаємо руки під лампу.

2. Тепер робимо перший шар чорного покриття. Після розрівнювання гелю сушимо нігтики пару хвилин. Виконуємо другий шар чорним гелем і також просушуємо його під приладом.

3. Тепер можна прибирати дисперсійний шар з нігтів за допомогою спирту.

4. Наносимо прозорий фініш і сушимо.

5. Декор приклеюємо до нігтикам на безіменних пальцях. Для цього використовуємо спеціальний клей. Наш манікюр готовий!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *