Красивий французький манікюр

Будь-яка дівчина хоче мати гарний французький манікюр. Але проблема не тільки у виборі відповідного дизайну, але і в знанні різних технік виконання. Ознайомившись у нашій статті з кількома поширеними техніками френча, ви зможете втілити в життя будь-який вподобаний вам дизайн.

Чорно-білий місячний френч

Цей елегантний місячний французький манікюр може стати справжньою прикрасою ваших ручок в будній день. З таким манікюром можна з’явитися навіть на роботі. Для його втілення вам знадобляться:

* лаки чорного і білого кольору;
* трафарети для френча;
* тонка кисть;
* база і фініш.

Манікюр виконується в такій послідовності:

1. Спочатку всі нігті готуються до манікюру: обробляється і забирається кутикула, коригується довжина і форма нігтів. На них наноситься прозорий засіб під манікюр.

2. Тепер по лінії місяця відступаємо більше, ніж зазвичай відстань, і приклеюємо трафарет за формою нігтьової пластини. Фарбуємо нігті вище трафарету в чорний і білий колір залежно від нашого бажання. Трафарети акуратно знімаємо. Чекаємо, поки лак повністю висохне.

3. Далі за допомогою тоненького пензлика малюємо тонку лінію по формі нігтя не промальованої частини лінії місяця так, щоб між цією смугою і ділянкою з лаковим покриттям залишилася не зафарбована частина. При цьому на чорних нігтях малюємо лінію чорним кольором, а на білих – білим лаком.

4. Тепер манікюр необхідно зафіксувати безбарвним фінішним засобом.

Місячний френч з декором з блискіток

Цей красивий французький манікюр може виконати навіть новачок. Для такого дизайну вам потрібно запастися:

* лаком природного рожевого відтінку;
* білим лаком;
* трафаретами для френча;
* круглими блискітками;
* прозорим лаком;
* дерев’яною паличкою або пінцетом;
* фінішним і базовим засобом для нігтів.

Робимо манікюр в такому порядку:

1. Як звичайно, готуємо нігтики до манікюру: прибираємо кутикулу, підправляємо форму і довжину. На всі нігті наносимо безбарвне базовий засіб.

2. Тепер виконуємо двошарове покриття лаком природного рожевого відтінку. Лак повинен повністю висохнути.

3. Але лінії місяця і по лінії посмішки приклеюємо трафарети для френча. Фарбуємо кінчик нігтя і зону лунки лаком білого кольору. Трафарети акуратно прибираємо, а лаку даємо висохнути.

4. Тепер по лінії місяця малюємо тонку лінію прозорим лаком. Поки він не висох, викладаємо на нього круглі блискітки. Блискітки можна брати і переносити пінцетом або змоченої у воді дерев’яною паличкою.

5. Фіксуємо весь дизайн нігтів прозорим топовим складом.

Гарний френч з наклейками

Модний французький манікюр дуже просто виконати, використовуючи наліпки. У продажу можна знайти переказні і самоклеючі наклейки різної тематики. Головне, щоб кольори вашого френча добре комбінувалися з забарвленням зображення на наклейці. Для такого манікюру вам потрібно купити:

* лаки для френча (білий і рожевий);
* трафарети для френча;
* базове і фінішне засіб;
* наклейки.

Техніка виконання манікюру наступна:

1. Нігті стандартним чином готуємо до манікюру і наносимо на них базовий прозорий склад.

2. Робимо класичний френч. Фарбуємо нігті лаком природного рожевого відтінку в два шари. Чекаємо, поки він висохне. Потім за допомогою трафаретів і білого лаку виділяємо кінчик нігтьових пластин. Трафарети знімаємо.

3. Тепер прийшла черга наклейок. Якщо ви використовуєте самоклеючі наклейки, то їх достатньо відокремити від основи і приклеїти на нігті. Перекладні наклейки потрібно вирізати і опустити в теплу воду на кілька секунд. Потім вона легко зісковзує з паперової основи і переноситься на нігті.

4. Для більш міцної фіксації наклейок обов’язково використовуйте прозоре фінішне засіб.

Ніжний френч зі стразами

Щоб реалізувати такий гарний френч, вам знадобляться:

* лаки натурального рожевого, світло-блакитного або блакитного відтінку;
* база і топ для нігтиків;
* стрази;
* прозорий лак;
* тонка кисть;
* пінцет або дерев’яна паличка.

Нігті оформляємо в такій послідовності:

1. Прибираємо старий лак, пом’якшуємо кутикулу спеціальним засобом і відкладаємо її апельсиновою паличкою. Пилочками підправляємо довжину і форму нігтів. Наносимо прозору базу.

2. Фарбуємо всі нігтики, крім безіменного, лаком природного рожевого відтінку. Можете виконати два шари для більш міцного покриття. Ніготь на безіменному пальці фарбуємо лаком блакитного кольору.

3. Коли лак повністю висохне, за допомогою тонкого пензлика малюємо по кінчику рожевого нігтя тонку смугу лаком блакитного кольору, а під нею таку ж смугу лаком світло-блакитного кольору.

4. На блакитних нігтях виконуємо декор зі стразів. Для цього малюємо смуги прозорим лаком. Поки вони не висохли, викладаємо стрази. Стрази зручно брати пінцетом або мокрою дерев’яною паличкою.

5. Манікюр обов’язково фіксуємо спеціальним прозорим топовим складом.

Чорно-білий місячний френч з золотом

Модні тенденції диктують свої правила виконання френча, але чорно-білий французький манікюр завжди залишається в моді. Щоб зробити такий модний френч, вам знадобляться:

* білий, чорний і золотий лак;
* тонка пензлик;
* топ і база під манікюр.

Дизайн виконуємо в такому порядку:

1. Нігті готуємо до манікюру, наносимо на них прозору базу.

2. Нігтики на середньому пальці і мізинці фарбуємо чорним лаком в два шари.

3. Нігтьові пластини на інших пальцях оформляємо двома шарами білого лаку. Чекаємо, поки він просохне.

4. Тепер за допомогою тонкої кисті зафарбовуємо лінію місяця лаком чорного і золотого кольору. Виконуємо перевернуту лінію за формою нігтьових пластин.

5. Після висихання лаку наносимо безбарвне фінішне засіб.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *