Красиві нігті у світі бізнесу

Сьогодні все більше жінок можна зустріти в офісах, причому вони часто займають керівні посади. При цьому поняття «діловий стиль» для прекрасної половини людство в даний час не має чітких рамок. Це діловий костюм, світла блуза, стримана зачіска, непомітні прикраси і так далі. Прагнучи добитися успіху в бізнесі, жінки часто забувають про невеликі, але помітні деталі свого образу, а бажання мати рівні з чоловіками права часто викреслює у них бажання виглядати жіночно.

Навіть в строгому діловому костюмі, з скромно укладеним волоссям і непомітним макіяжем жінка буде виглядати неохайно з недоглянутими руками. 

Серед великих бізнесменів складно знайти людину з обгрызенными нігтями. 

Тому правильний ділової манікюр буде завершальним штрихом в іміджі ділової впевненої жінки.

Головною особливістю ділового манікюру можна вважати довжину нігтя. Вільний край повинен бути не більше 1/4 всієї довжини нігтя. Це обумовлено зручністю використання клавіатури, телефону, роботою з документами.

Яскравий креативний манікюр із складним малюнком, стразами і іншими декоративними елементами на серйозної ділової зустрічі буде виглядати грайливо і по-дитячому. Він може бути сприйнято, як виклик відповідальності дорослого життя. Тому подібний манікюр краще впишеться в неформальну вечірку або свято.

Бажано вибирати нейтральні кольори: рожевий, бежевий, кремовий, ніжно блакитний і так далі. 

Свіжо будуть виглядати чорний, бордовий, шоколадний і білий кольори.

Оскільки у ділової жінки часто не буває багато часу на манікюр, для покриття слід вибирати сучасні лак-гелі, які можуть протриматися до місяця, швидко сохнуть під впливом ультрафіолетових променів.

Красиві і доглянуті руки можуть надати суворої ділової жінки трохи ніжності і впевненості у власних силах.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *