Красиві нігті і догляд за ними

Серед великої кількості пропонованих варіантів є відносно нетрудомісткі, такі як звичайний манікюр, який, в свою чергу має декілька варіантів виконання.

«Американський» варіант характеризується яскравими і насиченими кольорами, яких наносять на подовжені нігті округлої форми. «Іспанський» манікюр, який отримують шляхом накладення декількох шарів лаків, кольорових, прозорих…, домагаючись відчуття об’ємності, кольору і відтінків. «Французький» манікюр, який любимо за свою універсальність – його можна нанести практично до будь-якого свята і торжества. Популярний варіант манікюру, іменований «фан-френч», коли кінчик нігтя і інша його частина кольорові.

Особливої уваги заслуговують окремі, художні варіанти манікюру, коли на нігті різними способами наносяться цілі зображення, які без перебільшення можна назвати витворами мистецтва. На них ми зупинимося докладніше.

Художній розпис нігтьових пластинок

Ця технологія найбільш поширена в нігтьовому дизайні. Для цього методу характерна універсальність. Майстер наносить малюнок спеціальним інструментом – пензликами, голками, паличками, створюючи картинку прямо на поверхні заздалегідь підготовленого і пофарбованого нігтя.

Мистецтво художнього розпису на нігтях називається нейл – артом. В якості підсобних матеріалів для створення «панно» на нігтях можуть служити як природні матеріали, так і декоративні – микрокусочки фольги і мережив, микроблесточки і т. д. Справжні майстри можуть зробити справжнє диво, «засукавши» під верхній прозорий шар лаку крихітних дрібних комах, начебто павучків, невеликі фрагменти пелюсток і листя. Ясно, що такі екстравагантні рішення вибираються, в основному юними прихильницями екстриму. Дуже цікавий варіант з використання в малюнку безпечних ( нефосфоросодержащих ) флюоресцентних добавок. Малюнок, виконаний складовими на основі флюоресцента, повною мірою виявляє себе увечері і вночі, коли нігті його власниці загоряються зеленувато – жовтим, помаранчевим або червоним відтінком.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *