Красиві брови: шлях до ідеалу

Хочеш мати гарні і акуратні брови, але не знаєш, з чого почати?

Читай наші поради і йди інструкцій!

форма брів
Як відомо, очі — це дзеркало душі, і саме тому багато зірок шоу-бізнесу приділяють пильну увагу правильному макіяжу очей.

А брови — це свого роду «обрамлення» очей і багато в чому завдяки ним особа приймає те чи інше вираження.

Правильна форма брів здатна скорегувати овал обличчя і зробити очі більш виразними, додати погляду глибину, відкритість і сексуальність. Як зробити брови ідеальними — цим питанням не раз задавалася кожна дівчина. Брови — настільки важлива частина гармонійного особи, що кожен сезон дизайнери задають тон не тільки на фасони одягу, кольору в макіяжі, але і на форму брів.

Зараз в моді природність, а це значить, що і макіяж, і брови повинні виглядати максимально природно. Хоча, на показах Prada осінь-зима 2010-2011 був помітний новий тренд — брови моделей були помітно темніше кольору волосся. Слідувати чи остромодним тенденціям або вдатися до класики — вирішувати тобі.

Головне, запам’ятай три важливих правила, які варто пам’ятати при корекції форми брів:

Обидві брови повинні бути однаковими.
Кінчик брови повинен бути тонше, ніж її початок.
Брови слід вискубувати рівномірно: спочатку на одній, потім відразу ж на другий брови — тільки так ти зможеш добитися їх максимальної ідентичності.
Щоб створити потрібну форму брів, тобі знадобиться велике дзеркало, в якому ти зможеш бачити обидві брови одночасно, хороший пінцет, пара ватних тампонів, спиртової лосьйон і трохи терпіння.
Попереду найскладніше — вищипнути брови, але з нашими інструкціями все пройде гладко і безболісно.
форма брів
Техніка вищипування брів проста, але пара нюансів дозволить зробити цей процес менш болючим. По-перше, перед корекцією брів варто гарненько вмитися і зробити гарячий компрес на брови — так волоски будуть видалятися легше.
По-друге, волосок потрібно захоплювати якомога ближче до кореня, вільною рукою натягуючи шкіру і різким рухом висмикувати. Намагайся захоплювати тільки один волосся.

Найголовніше — визначити, яка форма ідеально підійде тобі. Для цього озбройся олівцем для очей і спробуй промальовувати різні варіанти. А можна вчинити по-іншому: професійні візажисти малюють брови з урахуванням трьох ліній, проведених через кожну половину обличчя. Для того, щоб визначити, де повинні починатися, закінчуватися і мати точку максимального вигину твої ідеальні брови, потрібно провести ці лінії на своєму обличчі.

Перша лінія проводиться від крила носа до брови і проходить через внутрішній куточок ока. У точці перетину цієї лінії з бровою потрібно продовжити її вертикально вгору — це лінія початку брови. Всі волоски, які виходять за цю лінію в бік перенісся — зайві.

Друга лінія також починається від крила носа, але проходить вже через зовнішній куточок ока — це точка закінчення брови. Якщо зовні залишилися волоски, їх також потрібно видалити. Якщо твоя природна брову короткувата і не доходить до цієї точки — доведеться коригувати її довжину за допомогою макіяжу.

Третя лінія проходить через край райдужної оболонки ока, у напрямку до скроні, коли ти дивишся прямо. Починається вона, як і всі інші, від крила носа, а точка її перетину з бровою — місце вигину ідеальної брови.

Приклади олівець до обличчя так, щоб він проходив через описані вище точки, і відзнач його перетин в трьох цих точках. Видаливши зайві волоски справа і зліва від контрольних точок, не забудь прибрати непотрібні волоски по низу і верху брови, створивши потрібний вигин і надавши їм остаточну форму. На завершення процедури корекції — протри брови ватним тампоном, змоченим в спиртовому лосьоне — ця нехитра операція дозволить продезінфікувати шкіру і запобігти вростання волосків.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *