Кращі ідеї дизайну для нігтів овальної форми

Сезон 2017 у nail сфері ознаменувався тенденцією поступового відходу від чітких геометричних ліній у формі нігтів. Вектор інтересу nail дизайнерів змістився до м’яких обрисів. І хоча фаворитом сезону названа форма «пуанти» або як її ще називають «балерина», але і вона скоріше є ознакою можливого курсу відходу від паралельних граней і прямих кутів. Все частіше в портфоліо nail майстрів можна побачити роботи по дизайну нігтів на округлих обрисів «мигдалю», круглою формою і «овалі».

Саме дизайну овальних нігтів і буде присвячено черговий огляд «Ідеального манікюру». Як завжди, на вас чекають тільки свіжі ідеї і безліч яскравих фото. Отже, дизайн нігтів на овальні нігті

Дизайн нігтів «овал»: поговоримо про особливості форми

«Овал» – природна форма нігтя. Своїми округлими обрисами вона повторює лінію кутикули, тільки виглядає м’якше і має більш рівні обриси. Незважаючи на природність форм, «овал» досить складний у виконанні і вимагає від майстра дотримання правил симетрії і гармонії. «Овал» ідеально лягає на будь-які природні форми нігтів, але на широких пластинах слід грамотно його «витягнути» і «дисциплінувати» напрям бічних граней на трапецієподібних нігтях.Овальна форма відмінно виглядає на будь-якій довжині. Короткі нігтики овальної форми виглядають надзвичайно зворушливо і мило. Такий варіант манікюру відмінно підійде юним дівчатам і дорослим жінкам. Крім того, короткі овальні нігтики одні з найбільш безпечних. Саме такий варіант нігтів вибирають люди специфічних професій – медики, кухарі, масажисти і т. п. Також короткі овальні нігті відмінно підійдуть тим, хто активно займається спортом і молодим мамам. Такий варіант манікюру не завдасть шкоди ні самим власницям, ні оточуючим.«Овал» на середній довжині виглядає елегантно і жіночно. Саме така довжина і форма подобається більшості чоловіків. А якщо ще й підібраний ефектний дизайн на овальні нігті середньої довжини, то їх володарка точно не залишиться без уваги.

Довгі овальні нігті — надзвичайно зухвалий варіант, втім, як і всі нігті подібного розміру. Але, тим не менш, «овал» на довгих нігтях виглядає не так епатажно, як скажімо на трикутній формі. Але і тут знову-таки багато залежить від правильно підібраного дизайну нігтів на овальну форму.

«Овал», незважаючи на складність його створення, досить практичне і стійка форма. Вона відмінно тримається як на штучних пластинах, так і на натуральних нігтях. Іншими словами, «овал» – універсальний варіант форми для нігтів будь-якої довжини і міцності.

Довгі овальні нігті — надзвичайно зухвалий варіант, втім, як і всі нігті подібного розміру. Але, тим не менш, «овал» на довгих нігтях виглядає не так епатажно, як скажімо на трикутній формі. Але і тут знову-таки багато залежить від правильно підібраного дизайну нігтів на овальну форму.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *