Кракелюрний лак

Мисливиці за всілякими нововведеннями у сфері модних манікюрних вишукувань буде цікаво дізнатися про останні тенденції в цій області. Кракелюрний лак з’явився в європейських країнах у минулому році. І, природно, відразу після появи знайшлося чимало майстрів, які бажають з ним поекспериментувати.

Кракелюрний лак – це лак, застосовуваний раніше в живописі, щоб створити на полотнах ефект старовини, він формує на картині сітку, що складається з найдрібніших тріщин на поверхні. Вінтаж вже довгий час є одним із популярних напрямів, він зачіпає практично всі сфери людського життя: одяг, інтер’єр і т. д. І ось, мабуть, настала черга «зістарити» нігті.

Дуже популярними стали такі малюнки на нігтях, як імітація шкіри змії і крокодила. 

З’явилася можливість наносити візерунки на нігті, схожі на розпис гжели та порцеляни. Якщо гарненько пофантазувати, то знайдеться ще чимало орнаментів і фактур, які можна зобразити за допомогою такого лаку. До речі, вибір кольорів кракелюрних лаків не бідний.

Притому що кракелюрні лаки вже знаходяться у вільному продажу, їх придбання обійдеться недорого. Любителі новомодних тенденцій, самостійно зможуть оволодіти з’явилася технікою нейл-арту, на дому. Адже зробити такий манікюр самої, зовсім не складно.

Перед тим як приступити безпосередньо до манікюру, варто видалити з нігтя надлишки жиру, допоможе в цьому засіб для зняття лаку. 

Слідом за цим стоїть нанести основу під лак, і перший, основний шар. Основний колір, буде виднітися через створені подряпини, тому до його вибору необхідно поставитися так само серйозно, як і до вибору кракелюрного лаку. Якщо хочете зробити ефект такого манікюру більш виразним, зупиніть свій вибір на основному кольорі, який кардинально відрізняється від кольору кракелюрного лаку. Любителькам непомітного манікюру, варто вибрати лаки перегукуються відтінків.

Після висихання базового шару, нанесіть кракелюрний лак. Перший шар слід наносити тонко, потім дати йому висохнути. По мірі того як кракелюрний лак буде висихати, на нігті проявляться дрібні тріщинки і частково з’явиться основний лак.

Тонкий шар цього лаку дасть ефект дрібної сіточки, тоді як товстий — більш грубі тріщини. Якщо є бажання, можна «погратися» шарами і вибрати, який ефект більше подобається.

Закінчити роботу, краще всього нанесенням закріплювача. 

Так, манікюр, буде збережено значно довше. Також замість лаку-закріплювача, можна нанести лак-блиск. Він здатний зробити малюнок блискучим, оскільки самі кракелюрні лаки виготовляються лише блідих відтінків.

Слід пам’ятати, що на сьогоднішній день фірми-виробники представляють такі лаки не тільки різноманітної колірної гами, але і різних властивостей. Якісь лаки залишають більше тріщин, якісь менше. Різним може бути і величина цих тріщин.

І щоб за новим манікюром, не довелося йти в салон, варто придбати відразу кілька представлених на ринку кракелюрних лаків, різних кольорів, тоді ви будете здатні творити на своїх нігтях шедеври, в домашніх умовах.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *