Користь парафінотерапії

Одна з найприємніших процедур, яку пропонують салони краси, – парафінотерапія. Відчуття від теплого парафіну, в який занурюють руки або стопи, подобаються абсолютно всім, а результат процедури незмінно викликає захоплення. Але вплив парафіну на шкіру – це не тільки приємно, але ще й дуже корисно. У чому ж полягає користь парафінотерапії і як досягти максимального ефекту?

Чудова шкіра без зусиль

Виконується процедура наступним чином:

  • шкіру рук або стоп ретельно очищають спеціальним засобом з ефектом пілінгу і наносять на неї живильний крем;
  • руки або стопи кілька разів занурюють у підігрітий парафіновий розчин на 15-20 секунд;
  • парафіну, залишився на шкірі, дають трохи затвердіти, після чого укутують шаром поліетилену, утеплюють і залишають на 25-30 хвилин.

Користь парафінотерапії проявляється після першої ж процедури. Шкіра стає ідеально гладкою і пружною. Зникають дрібні тріщини, лущення, сухість. Колір шкіри відновлюється, вона чудово виглядає і дуже приємна на дотик. Зберігається ефект протягом 7-9 днів, після чого процедуру при бажанні можна повторити. Найкраще користь парафінотерапії для рук помітна в зимовий час, коли шкіра легко обвітрюється, пересихає і покривається мікротріщинами.

Парафінотерапія: вдома чи в салоні?

Сьогодні придбати парафінову ванночку може будь-який бажаючий. А в проведенні процедури, здавалося б, немає ніякої складності. Але у домашнього догляду за шкірою є недоліки:

  • складно зробити собі масаж, а тим більше, обгорнути руки і акуратно зняти з них остиглий парафін;
  • будинки великий шанс перегріти парафін і обпалити ніжну шкіру або, навпаки, недостатньо нагріти його і не отримати бажаного ефекту.

Якщо ви хочете, щоб користь парафінотерапії для рук або стоп проявилася в повній мірі, а шкіра на оброблених ділянках захоплювала своєю гладкістю і доглянутістю, рекомендуємо вам звернутися в салон. Досвідчені майстри проведуть процедуру на високому професійному рівні, а ви отримаєте задоволення і зможете розслабитися і насолодитися ефектом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *