Корекція брів, її види та особливості

Кожна з нас бажає бути щасливою володаркою ідеальної форми брів.

На жаль, не всіх природа нагородила густими гарними бровами правильної форми … Найчастіше для досягнення ідеального результату потрібна корекція брів.


КОРЕКЦІЯ БРІВ У МІНСЬКУ

Професійна корекція брів в Мінську вже не рідкість, все більше майстрів починає розуміти, що гарні брові- це дуже важливий елемент жіночого образу. Ось тільки кожен майстер вкладає свій зміст у поняття «корекція брів». Для того, щоб не виникало плутанини в розумінні особливостей проведення того чи іншого виду корекції брів, я опишу всі тонкощі кожної з процедур. Відразу зазначу, що вся представлена ​​тут інформація заснована на особистому багаторічному досвіді роботи в якості майстра-бровіста.

КОРЕКЦІЯ БРІВ ПРОСТА

Під простою корекцією брів я розумію видалення окремих волосків пінцетом, воском або комбінованим методом. При необхідності я виконую також повну або часткову стрижку брів. В даному випадку корекція виконується без моделювання форми брів. Результатом такої корекції стане відсутність тих волосків, які ніколи не стануть в нагоді для створення красивої правильної форми.
Просту корекцію брів я виконую в тому випадку, коли неможливо моделювання форми через відсутність великої кількості волосків. Як правило, при виконанні простої корекції брів я не офарблюю брови ні фарбою, ні хною. Я детально розповіла про те, чому я можу відмовити в забарвленні брів в своїй статті «Забарвлення брів: чи потрібна вам вона? Чому я часто відмовляю клієнтам в забарвленні брів ».

У всіх випадках проста корекція брів супроводжується консультацією і чіткими рекомендаціями по догляду за бровами для прискорення їх зростання, так як єдина можливість в цьому випадку привести в порядок брові- відростити їх! Тільки після того, ка брови відросте, є сенс виконувати моделювання форми.

КОРЕКЦІЯ БРІВ з частковою моделювання ФОРМИ

Корекцію брів з частковим моделюванням форми я виконую в разі, якщо неможливо повністю змоделювати форму, але при цьому є можливість виправити окремі ділянки брови.

Форму брів неможливо змоделювати повністю в наступних випадках:

при недостатній кількості волосків;
при наявності серйозних прогалин;
якщо необхідний, але при цьому неможливий, перенесення брови цілком або перенесення окремих частин брови.
Вважаю за необхідне показати вам приклад ситуації, при якій можливе виконання лише часткового моделювання форми брів:

корекція брів в Мінську

Здавалося б, що брови відмінно галузі і нічого не заважає змоделювати красиву форму … Але Ви можете помітити, що в кожної брови є досить серйозні прогалини, що не дозволяє вивести форму повністю. В такому випадку можлива лише корекція брів з частковим моделюванням форми. Це всього лише один з прикладів …

Корекцію брів з частковим моделюванням форми часто може супроводжувати забарвлення брів хною або фарбою. Якщо забарвлення брів робити не варто, я обов’язково про це говорю.

КОРЕКЦІЯ БРІВ З повне моделювання ФОРМИ

Це мій найулюбленіший вид корекції брів! Чому? А тому, що при корекції з повним моделюванням форми Ви стаєте володаркою гарної форми брів, що ідеально підходить вашому обличчю! У чому особливості цього виду корекції? ..

Корекція брів з повним моделюванням форми виконується в тому випадку, коли брови досить галузі і немає необхідності повного або часткового перенесення брови (або обох брів).

Іноді навіть після повного моделювання форми потрібно трохи відростити брови. Але як правило, це може означати, що просто не вистачає густоти брів або ж додаткові волоски не зможуть сильно вплинути на зміну форми (але при цьому ці волоски необхідно відростити).

Забарвлення брів в даному випадку може виконуватися за бажанням клієнта як фарбою, так і хною. Причин для відмови в забарвленні при корекції брів з повним моделюванням форми зазвичай не буває. Хоча іноді забарвлення просто не потрібна, так як сама природа подарувала брів чудовий відтінок ?

На наступній фотографії Ви можете побачити приклад корекції брів з повним моделюванням форми (без забарвлення):

корекція брів Мінськ

В даному випадку необхідно відростити кілька волосків для формування правильного вигину брови. Хоча при цьому форма змодельована повністю.

КОРЕКЦІЯ БРІВ З ВИПРАВЛЕННЯМ ФОРМИ

Корекція брів з виправленням форми-найскладніший і при цьому найцікавіший для мене вид корекції. До речі, саме при виправленні форми брів можна повністю оцінити майстерність бровіста.

Під виправленням форми брів слід розуміти:

перенесення однієї брови по вертикалі (вище або нижче);
взаємний перенесення брів по вертикалі (одна брова піднімається, а інша опускається);
перенос зламу брови;
перенос брови по горизонталі (зміщення).
Крім того, одночасно з виправленням форми виконується моделювання брів. Підсумковим результатом такої корекції може стати як повністю створена гарний

Рекомендуємо переглянути майстер-клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *