Комбінований педикюр

Жодна жінка не дозволить собі «вийти в світ» у відкритому взутті, якщо на ступнях не буде педикюру, шкіра п’ят не буде ідеально гладкою, а нігтики – акуратно обробленими і покритими модним лаком. Так, педикюр – це дуже важливо. Але що робити, якщо пару-трійку раз ви полінувалися сходити в салон? Чи можна за один сеанс призвести ніжки в порядок і безбоязно, з задоволенням перевзутися в літнє взуття?

Нинішні косметологи не знають слова «неможливо», і на питання, як швидко привести ніжки в порядок відповідь. Звучить він так – комбінований педикюр, включає перевірену часом обрізну (класичну) і інноваційну апаратну технологію. Плюсів у порівняно нової методики безліч, оскільки тут з’єдналися воєдино переваги двох способів обробки шкіри стоп і нігтів на пальцях ніг, «підкріплені» останніми досягненнями в області косметології.

Почнемо з того, що за допомогою комбінованого педикюру можна не тільки навести «лоск» на верхню частину стопи, тобто обробити належним чином пальчики і нігтьові пластини, але і позбутися від таких нав’язливих проблем як натоптиші, тверді мозолі, хворобливі врослі нігті і т. д. Причому зробити це можна за один сеанс, відносно недорого і навіть тим жінкам, чиї ступні жодного разу не були «в руках» професійного майстра педикюру.

А що, власне, являє собою комбінований педикюр? «Розберемо» методику детально

Етапи, з яких складається комбінований педикюр – це апаратний (шліфувально, лікувальний) педикюр класичний (обрізний) педикюр, виконується майстром «по-старому», вручну і надає нігтям закінчений, глянсовий блиск.

Починається процедура з зовнішнього огляду ніг клієнта, в процесі якого майстер виявляє присутні проблеми і вирішує, яким чином позбутися від них ефективніше і швидше. Далі ноги пацієнта поміщаються в ванночку, яка знімає тягар і втому, дезодорує і злегка розм’якшує шкіру на ступнях. Після «водних процедур» майстер насухо витирає ноги клієнта і приступає до першого етапу комбінованого педикюру – апаратної чищенні.

Етап перший – апаратний педикюр

Етап перший – апаратний педикюр«Сухий» (апаратний) педикюр проводиться за допомогою спеціальної шліфувальної машини, що має в своєму оснащенні безліч різних насадок різного діаметру, ступеня величини абразивного покриття, різного призначення. Крім професійного обладнання для проведення класичного апаратного педикюру необхідні лікувальні і розм’якшують кошти – вода для проведення подібної процедури не потрібна.

Коли під дією вибраних майстром препаратів шкіра на ступнях пацієнта розм’якшується до оптимального стану, майстер видаляє з допомогою шліфувальної машини ороговілі нарости і всі відмерлі шари шкіри. Робиться це різними насадками, з різним абразивним покриттям, щоб забезпечити для кожної ділянки шкіри ступні максимально ефективне очищення. Для кожного етапу майстер підбирає окрему насадку – з грубою або простою поверхнею, большеразмерную або зовсім крихітну, з корундовим або алмазним напиленням.

Після закінчення апаратного педикюру можна приступати до завершальної обробки шкіри стоп і декоративного покриття нігтів.

Етап другий – класичний педикюр

Як правило етап класичного педикюру триває трохи менше години. Що стосується переваг даної методики, то вони залишаються незмінними:

звичність процедури;

довгостроковість досягнутого результату;

якість обробки шкіри нігтьових пластин;

можливість додаткової обробки ніг пом’якшуючими і лікувальними засобами.

Скільки часу займе комбінований педикюр залежить від того, в якому стані знаходяться ступні, які дефекти необхідно усунути, який вид покриття нігтів вибере клієнтка. Як правило, через 1,5-2 години майстер встигає виконати всі необхідні маніпуляції, для того чтобыпривести ваші ніжки в бажаний стан.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *