Кольори Стрільців

Стрільці цілеспрямовані та яскраві люди.

 Для хорошого самопочуття їм необхідний синій колір, а точніше – його відтінки: індиго, ультрамарин, сапфіровий. Глибокі, інопланетні фарби для мешканців іншої планети.

Однак, це не означає, що вони надмірно мрійливі чи не від світу цього, вони швидше веселі фантазери, авантюристи. Кольори мореплавців, ризикових піратів дарує спокій і свободу. Якщо ви хочете використовувати індиго, ультрамарин або сапфіровий в панелі інтер’єру житла, то можете сміливо фарбувати, клеїти шпалери, купувати меблі і аксесуари цих квітів в будь-яке приміщення, від ванної до вітальні.Адже якщо вам подобаються ці кольори, то вам буде комфортно жити в будинку, де вони використані в самих різних проявах.

Жінка Стрілець в синьому платті – це загадка, яка буде розгадана, тільки якщо ви докладете максимум зусиль. Спілкування з нею заспокоює і з’являється бажання бачити її знову і знову. Однак, вона дуже волелюбна і її дуже важко утримати. Чоловіки дуже товариські, але не чекайте від них бажання миттєво віддати вам своє сильне серце, будьте готові проявити терпіння.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *