Класичний манікюр в минулому?

Не тільки в столичних містах, але і в провінції пішла мода на покриття нігтів гель-лаком. У чому відмінність гелю від звичайного лаку? Кожна дівчина хоче, щоб нігтики були в хорошому стані, причому як можна довше. Обрізана кутикула не заважає представницям прекрасної статі до 2-3 тижнів, а ось лад для нігтів, нехай навіть самої просунутої фірми класу «люкс» тримається не більше декількох днів.

Сьогодні на допомогу дівчатам прийшов гель-лак. 

Популярність гелю поставила фірма гель-лаків «Shellak». Через якісної рекламної кампанії багато жінок називають всі види гель-лаку «шелаком».

Головний і очевидний плюю гелю на нігтях – стійкість. Таке покриття тримається без сколів кілька тижнів. З гель-лаком на нігтях можна робити звичні домашні справи, не побоюючись за збереження манікюру.

Гель-лак наноситься на нігті в кілька етапів, кожен шар сушать в ультрафіолетовій печі. 

Спочатку майстер наносить один або кілька базових шарів, потім покриває нігті бажаним кольором, в кінці закріплює результат ще одним прозорим шаром. Гелем, так само, як і звичайним лаком, можна робити різні малюнки на нігтях.

Чому ж не всі жінки ще перейшли на гель-лак? По-перше, зняти гель з нігтів без спеціального обладнання чи навичок буває складно, висока ймовірність пошкодити нігтьову пластину.

Самостійно перефарбувати нігті теж не вийде – для роботи з гелями потрібні як мінімум базовий і кольоровий лак, а також дорога пічка.

Деякі люди говорять про шкоду гель-лаку, так як в його склад входять полімери, як і в матеріали для нарощування нігтів. Є ще міф про пожовтінні нігтьової пластини при використанні гелів. Ці судження поки науково не доведені, але дівчата повинні розуміти, що багато у покритті гелем, як і в звичайному манікюрі, залежить від навичок майстра і терпіння клієнта. Після процедури манікюру гелю не рекомендується кілька годин контактувати з водою.Також деякі фахівці манікюру не радять підпилювати нігті, так як при манікюрі верхній шар гелю «закриває» ребро нігтьової пластини, не даючи обламатися. Під впливом тертя лак спиливается, залишаючи ребро нігтя незахищеним.

Досвідчений майстер зробить просте покриття гель-лаком (безбарвне, однотонне, градієнтне) за 40-50 хвилин, включаючи манікюр. Трохи довше по часу доведеться чекати, перш ніж побачити на нігтях гелієвий френч-манікюр або точковий малюнок гель-лаком.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *