Класичний френч

Що ще, як не класичний френч, здатне підкреслити природну красу жіночих ручок. З таким дизайном нігтів можна і на роботу і на навчання, і на вечірку. Природна краса і елегантність завжди залишиться в моді, тому можна стверджувати, що такий манікюр буде прикрашати жіночі пальчики ще дуже довго.

Історія френча

Багато хто з нас помилково вважають, що класичний французький манікюр був придуманий у Франції. Але це не так. Винахідником френча став американський стиліст, який хотів придумати манікюр, підкреслює природну красу рук. Таке назва дана різновид дизайну нігтів отримала за властиву йому природність і натуральність, які характерні і для французьких жінок.

Вперше такий манікюр стиліст зробив моделям на відомому показі. З тих пір цей дизайн нігтів користується неймовірною популярністю. І підтвердження тому – численне кількість різновидів френча. Французький манікюр добре виглядає і в пастельних кольорах, як належить класичному варіанту, і в більш яскравих насичених кольорах. А завдяки всілякому декору вдається отримати по-справжньому святковий манікюр.

Особливості класичного френча

Класичний французький манікюр коротко називається френч. Оскільки манікюр повинен бути максимально натуральним і природним, в ньому використовуються тільки природні відтінки бежевого, рожевого і білого. За допомогою лаку в таких кольорах вдається отримати манікюр, який дуже схожий з натуральними відтінками нігтьової пластини. У підсумку ви отримаєте акуратний манікюр і доглянуті ручки.

В підтвердження того, що манікюр прагне бути максимально натуральним, стилісти часто використовують не натуральний рожевий лак для покриття нігтьового ложа, а звичайну прозору базу під манікюр. Так нігті виглядають ще природніше.

Ще одна характерна риса френча – вибілений кінчик нігтя (лінія посмішки). Для нього можна використовувати лак будь-якого відтінку білого: молочного, вершкового або кольору слонової кістки. Але найчастіше використовується білий лак. При цьому сам кінчик може оформлятися кількома способами:

* Напівкруглої чітко окресленою лінією посмішки. Для її малювання застосовуються спеціальні самоклеючі трафарети.
* V-подібною лінією посмішки. Такі трафарети також можна знайти у наборах для французького манікюру.
* Розмитою лінією посмішки. Але це вже не класичний френч, а СПА френч. Хоча для такого манікюру також підбираються світлі пастельні тони.
* Іноді білим підкреслюється не кінчик нігтя, а зона лунки (лінія місяця). Цей варіант френча називається місячний манікюр. Він може виконуватися в будь-яких кольорах.

Переваги класичного френча

Такий манікюр не випадково користується неймовірною популярністю, адже у нього є маса переваг:

* Даний манікюр можна робити на нігтьових пластинах будь-якої довжини.

* Завдяки наявності самоклеючих трафаретів такий дизайн дуже легко виконати вдома.

* Класичний френч здатний прикрасити ваші руки на діловій зустрічі, вечірці або в подорожі. Це універсальний манікюр на всі випадки життя.

* Такий манікюр може бути відмінним фоном для виконання іншого дизайну і використання всіляких декоративних елементів.

* Класичний френч на нігтях може прикрасити руки нареченої.

* Ціна такого манікюру в салоні досить прийнятна, а вартість набору для самостійного використання також невисока.

* Кольори, в яких виконується класичний французький манікюр, підійдуть до будь-якого гардеробу, аксесуарів і макіяжу.

* Цей манікюр можуть використовувати як молоді дівчата, так і жінки більш солідного віку.

* Існує безліч різновидів френча, серед яких ви легко знайдете ідеї для будь-якого випадку.

Варіанти френча

Французький манікюр так полюбився дівчатам, що дизайнери придумали багато різних варіантів такого дизайну нігтів:

* З класичним французьким манікюром ми познайомилися вище. Варіант з V-подібною лінією посмішки називається шеврон.

* Не менш популярний серед жінок перевернутий френч – місячний манікюр. У цьому випадку ми фарбуємо лаком іншого кольору лунку нігтя. Цей манікюр не обов’язково виконувати в класичних кольорах. При цьому форма лінії місяця може бути будь-який: вигнутої, як природна лунка нігтя, прогнутою за формою нігтьової пластини або у вигляді англійської літери V.

* Френч під назвою міленіум відрізняється від свого побратима забарвленням. Ви можете підібрати будь-які сподобалися вам кольору. Головна умова – кінчик нігтя (лінія посмішки) повинен бути блискучим. Для його оформлення можна використовувати лаки з блискітками, гліттер або фольгу.

* Голівудський френч робиться в самих яскравих контрастних кольорах. При цьому кінчик не просто фарбується лаком одного кольору, а оформляється у вигляді кольорового орнаменту з геометричних фігур. В такому стилі можна оформити і місячний френч.

* Арт-френч – це дизайнерська різновид цього манікюру. Тут просто необмежений простір для фантазії. Ви можете використовувати будь-які кольори, декоративні елементи, розпис.

* СПА френч робиться з лінією посмішки, плавно переходить в колір нігтьового ложа. Можна використовувати декор зі стразів, мережива чи розпису.

Френч класика: послідовність виконання

Для такого манікюру вам досить купити стандартний набір для френча, куди входять два лаку (білого і натурального рожевого відтінку), напівкруглі і V-подібні самоклеючі трафарети.

1. Спочатку потрібно прибрати кутикулу, підпиляти нігтики і покрити їх безбарвною основою для манікюру.

2. Тепер всі нігтьові пластини фарбуємо лаком природного рожевого кольору. Якщо бажаєте отримати більш щільний манікюр, зробіть два шари.

3. Коли рожевий лак повністю висохне, ліпимо трафарети з кінчика нігтя, формуючи лінію посмішки. Фарбуємо цю частину нігтика білим лаком. Трафарети знімаємо.

4. Наносимо фіксує топове покриття.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *