Класична епіляція бікіні: що це і як робити

Волосяний покрив в зоні лобка, внутрішніх поверхнях стегон і навколо статевих органів у жінок починає розвиватися з моменту початку статевого дозрівання.

Тому епіляція області бікіні в даний час стає усе більш популярною, адже це дозволяє позбутися від небажаних волосся на тривалий термін без особливих проблем. Але більшість жінок побоюються хворобливості видалення волосся в такій чутливій зоні, тому обмежуються епіляцією лише по лінії білизни або купальника – саме це і носить назву класичного бікіні.

Переваги і недоліки класичного бікіні

Класичний вид епіляції бікіні відмінно підійде тим жінкам і дівчатам, які зважилися на проведення усунення волосся в даній області вперше, так як це менш чутлива процедура. Багато косметологи настійно рекомендують не починати тотальне видалення рослинності в цій зоні, якщо не пройдена «класика».

Якщо видалення волосся необхідно тільки для того, щоб вони не виглядали з-під країв нижньої білизни або купальника, то такого обсягу робіт цілком достатньо. Навіщо витрачати більше грошей і нервів, відчувати неприємні відчуття, якщо достатньо лише пройтися по краях зони.

З іншого боку, при класичній епіляції втрачається гігієнічний сенс цієї процедури і залишається тільки естетичний ефект. Адже волосся в області статевих органів здатні затримувати виділення з піхви, служать притулком багатьох бактерій, у тому числі й хвороботворних. Тому багато фахівців серед численних переваг повного видалення особливо відзначають поліпшення гігієни статевих органів після такої процедури. При класичному ж варіанті видаляються ті волосся, які не особливо впливають на охайність даної ділянки тіла.

Методики класичної епіляції бікіні

Епіляція являє собою процедуру, яка безпосередньо впливає на корені волосся і оточуючі їх тканини шкіри – волосяний фолікул. Цим вони відрізняються від депіляції, яка просто видаляє стрижні (депіляція бритвою, воском, за допомогою шугарінга). За рахунок цього досягається тривалий ефект видалення волосся, який може тривати місяцями і навіть довше – адже для того, щоб зростання відновилося, необхідно щоб в шкірі утворилися нові зачатки придатків. А це вимагає досить багато часу, тому, в деяких випадках, волоски можуть зникати на обробленій області навіть назавжди.

Аппартная косметологія використовує безліч технічних засобів, заснованих на лазерних технологіях, дії електричного струму, світлового випромінювання. Але суть всіх цих технологій єдина – необхідно нанести такі пошкодження тканин в області волосяного фолікула, щоб вони загинули, і на їх місці розвинулася сполучна тканина.

Для цього на шкіру потрібно передати теплову енергію, що виробляється за допомогою електричного струму або світлового випромінювання. Від точності впливу залежить комфортність процедури та вираженість побічних явищ, адже чим більший обсяг тканин постраждає, тим вище ймовірність хворобливості і інших неприємних проявів. Різні методи епіляції характеризуються неоднаковою точністю в цьому питанні.

Електроепіляція

Найбільш доступний і поширений метод видалення небажаного волосся в апаратної косметології. При цьому косметолог за допомогою найтоншої голочки пробирається до кореня волоса і потім замикає електричний ланцюг, а струм викликає загибель волосяного фолікула.

Недоліками процедури вважаються її болючість і необхідність практично ювелірної роботи косметолога.

Електропровідність різних типів шкіри відрізняється, з цієї причини в одних дівчат така процедура протікає хоч і болісно, але без проблем, тоді як у інших можливі подразнення, стійке почервоніння і поява висипу.

Фотоепіляція

Цей метод забезпечує видалення волосся за рахунок впливу на них потужного світлового випромінювання від імпульсної ксенонової лампи. Світло в тканинах, багатих пігментів меланіну, перетворюється в тепло, викликаючи тепловий удар, а потім і загибель фолікула.

Метод досить ефективний і малоболезненный (може відчуватися лише легке печіння), але при обробці зони бікіні досить часто виникають побічні ефекти.

Елос епіляція

Комбінований метод видалення небажаного волосся, який поєднує в собі світловий вплив від ксенонової лампи і точкове вплив електричного струму. При цьому під впливом світла тканини трохи розігріваються, їх електропровідність збільшується, що сприяє більш глибокому проникненню електричного розряду.

В результаті цього гинуть навіть глибоко розташовані коріння волосся, а сама процедура має набагато менше побічних ефектів, ніж проста фото — або електроепіляція.

Лазерна епіляція

Працює на тих же принципах, що і фотоепіляція, тільки в якості джерела світла використовується лазер. Це підвищує ефективність процедури і знижує ризик ускладнень. Лазер створює світлове випромінювання, яке найкраще поглинається молекулами пігменту меланіну, що офарблює волосся, тим самим розігріваючи їх. При цьому навколишні тканини страждають мінімально, тому лазерна методика є своєрідним «золотим стандартом» епіляції.

Ризик побічних ефектів при цьому зростає в тих випадках, коли чимало пігменту перебувати і в навколишньому волосся шкірі, оскільки вона теж може почати розігріватися. Але в такому випадку можна використовувати спеціальні типи лазерів (діодні, олександритові), які більш специфічно розігрівають волосяний стрижень та корінь.

Якщо є сумніви у виборі методики, то в цьому може допомогти косметолог, який підбере найбільш підходящу техніку під тип волосся і шкіри. Крім того, він оцінить загальний стан дівчини, адже для обробки зони бікіні є деякі протипоказання. Це насамперед різноманітні пошкодження і новоутворення шкіри в зоні впливу – подряпини, роздратування, папіломи. Крім того, таку процедуру не рекомендують робити (особливо вперше) при вагітності на ранніх термінах і при підвищеному тонусі матки.Прийом деяких препаратів може підвищувати чутливість шкіри до світлового випромінювання – у такому випадку проводити фото — і лазерну епіляцію також не можна.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *