Як вибрати кисть для макіяжу

У вашій косметичці немає кистей для макіяжу? Або ви використовуйте одну і ту ж кисть для пудри, і для рум’ян, і тонального засобу? Тоді ми йдемо до вас з порадами професійних візажистів!

Мінімальний набір

У вашій косметичці (якщо ви, звичайно, не професійний візажист) повинні знаходитися: кисті для тонального засобу (плоска кисть або дворівнева пухнаста кисть), хайлайтер, рум’ян (вона підійде також для пудри), для губ, для тіней, для підводки (якщо, зрозуміло, сама підводка не має пензлика).

Наша рекомендація дуже уважно підходити до вибору кистей та хайлайтеру. Бо саме якісний хайлайтер може дуже ніжно підкрелсити ваш макіяж а якісні кисті допоможуть рівномірно нанести ваші тональні засоби. Тому звертайте на це такж велику увагу. На рівні з тим вибором декоративноі косметики.

Чистота — запорука здоров’я

Кисті для пудри і рум’ян необхідно промивати кожен день шампунем або милом. А кисті для тіней досить чистити раз на тиждень. Сушіть кисті в горизонтальному положенні, щоб вода стікала не до основи. Також на ринку присутні спеціальні засоби для кистей. Вони розроблені спеціально для того щоб не залишати слідів від попереднього нанесення. Адже у різні дні ви можете вирористовувати косметику з різними відтінками.

Перевірка на міцність

На етапі покупки зверніть увагу на жорсткість кисті: вона не повинна завдавати шкірі дискомфорт. І зрозуміло, волоски не повинні випадати при використанні.

Ворс пензля

Штучні кисті менш вибагливі: вони служать довше і можуть бути використані при нанесенні відразу декількох косметичних засобів. Плюс кистей з природного ворсу — вони більш делікатні у поводженні з чутливою шкірою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *