Кавова гуща і сода від небажаного волосся

Про те, наскільки ефективні сода і кави від небажаного волосся, відгуки позитивні. 

На сьогоднішній день жінки користуються різними методами видалення небажаного волосся з різних частин тіла. При цьому можна відвідувати салони краси, так і виготовляти ефективний засіб в домашніх умовах.

Жінки знають, що народні засоби краще всього допомагають для видалення волосся. Вони відрізняються не тільки ефективність, але і легкістю в приготуванні. До того ж в цьому випадку видалення волосся не зажадає великих витрат.

Одним з ефективних народних засобів є видалення волосся содою і кави. Різні фахівці радять скористатися саме цим методом для отримання гладкої шкіри. Адже інгредієнти, взаємодіючи, не тільки видаляють волосся з поверхні, але і впливають безпосередньо на цибулини. Звісно, варто знати, що на дану процедуру слід приділити чимало часу. Але ефективний результат вартий цього.

Для кращого результату видалення волосся потрібно керуватися певними правилами. На перший погляд багатьом здасться, що це досить легкий спосіб, що нагадує нанесення скрабу. Але варто знати, що, якщо ви хочете ефективне видалення волосся, кава допоможе вам впоратися навіть з самими проблемними ділянками шкіри. Кава і сода безпосередньо впливають на волосяні цибулини, дозволяючи усунути їх з самого кореня.

Важливу роль в скрабі грає такий інгредієнт, як сода. Спільно з кавою вона здатна проникнути вглиб пір шкіри, що дозволяє досягти кращого результату в короткі терміни. Тим самим кавова маска дозволить досягти максимально гладкої шкіри. Після неї волосся значно послаблюються, а через кілька процедур можуть зовсім зникнути. Остаточно можна видалити волосся содою тільки при щоденному застосуванні скрабу протягом певного проміжку часу, зокрема до 1,5 тижні. Термін залежить від індивідуальних особливостей кожного організму.

Як приготувати скраб

Жінки діляться різними рецептами приготування скрабу для усунення небажаного волосся. Розглянемо найбільш простий і ефективний спосіб. Для цього необхідно взяти такі інгредієнти:

  • 1 ч. л. соди;
  • 2 ст. л. кави;
  • кип’ячена вода.

Наступним етапом приготування скрабу має стати змішування даних інгредієнтів. Потім слід додати кип’ячену воду, доводячи масу до необхідної консистенції. Слід пам’ятати, що видалення волосся содою дуже схоже на нанесення скрабу, тому і консистенція повинна бути відповідною.

Усунення волосся содою і кава буде набагато результативніше, якщо враховувати кілька факторів. Купуючи каву для даного рецепту, вибирайте тільки мелений. В іншому разі вам не вдасться досягти необхідної консистенції. До того ж для розведення маси краще використовувати прохолодну або теплу воду. Адже при високій температурі сода може втратити свої важливі властивості.

Жінки знають, що перед будь-косметичною процедурою потрібно заздалегідь підготувати шкіру. Як тільки зроблена гуща з соди і кави, потрібно почати готувати шкірний покрив. До видалення волосся потрібно помити тіло антибактеріальним милом. Можна навіть прийняти ванну, щоб заздалегідь розпарити шкіру. Якщо ви раніше не намагалися усунути волосся содою, то краще спочатку спробувати масу на невеликій поверхні шкіри. При відсутності роздратування можна продовжити процес видалення волосся.

Як підготувати проблемні ділянки шкіри

Якщо ви спробували видалення небажаних волосків з шкіри цією масою і ніякої реакції не виникло, то можете сміливо приступити до подальшого етапу процедури. Можна наносити скраб з содою круговими рухами по тих частинах тіла, де хочете отримати гладку шкіру. Експерти радять впливати на певну ділянку шкіри 3-5 хвилин. Але якщо ви хочете, щоб видалення волосся проходило ефективніше, то можете залишити суміш на більший проміжок часу — 20-30 хвилин. В цьому випадку процедура видалення волосяних цибулин повинна супроводжуватися обгортанням харчовою плівкою.

Для повного видалення волосся з певної ділянки шкіри або стоншування цибулин потрібно повторити процес протягом 7-10 днів. Якщо після счищения скрабу видалення волосся відбулося не повністю, то можна деякі з них усунути з допомогою пінцета.

Жінки, які готували маску з содою і кави, знають, що останній інгредієнт має забарвлюючим і тонізуючу властивість. І влітку можна досягти не тільки повного видалення волосяних цибулин, але ефекту засмаги на ногах. Але разом з тим експерти не радять користуватися даним методом для досягнення гладкою шкіри на обличчі. Варто побоюватися появи темних цяток на видимих частинах тіла. Також другий компонент маски — сода — має висушування шкіри властивості. Тому рекомендується відразу після процедури скористатися зволожуючими засобами.

Кава поряд з тонізуючою властивістю володіє і важливими вітамінами і корисними речовинами. Саме вони дозволяють досягти пружності шкіри. Після цієї процедури ви можете пишатися не тільки засмаглою, але і еластичною шкірою. До того ж можна забути про небажане волосся на тілі надовго. Скраб допоможе зробити вашу шкіру пружною і в той же час гладкою на тривалий час.

Відгуки жінок демонструють, наскільки ефективною і простою є процедура епіляції за допомогою соди і кави.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *