Інструкція по застосуванню листової ламінарії

Обгортання листової ламинарией – це ефективна SPA процедура, спрямована на усунення целюліту, поліпшення контурів тіла, тонізування, зволоження і детоксикацію шкіри, зменшення набряків.

Обгортання листової ламинарией – це ефективна SPA процедура, спрямована на усунення целюліту, поліпшення контурів тіла, тонізування, зволоження і детоксикацію шкіри, зменшення набряків.

Обгортання листової ламинарией можна виконувати як самостійну SPA-процедуру, а можна поєднувати з масажем, відвідуванням сауни, пілінгом.

Докладніше про виконання обгортань ламинарией, а також про складання комплексних SPA-програм, що включають цю процедуру, Ви дізнаєтеся на майстер класі Салонні програми по інтенсивному антицелюлітний догляд за тілом Cannaan.

Рекомендується виконувати обгортання курсом.

Оптимальний курс — 6-7 процедур 2 рази в тиждень

Спосіб застосування:

  1. Відокремте необхідну кількість сухих водоростей. Для проведення обгортання всього тіла Вам буде потрібно близько 400 грам, для локального обгортання проблемних зон (стегна, сідниці, живіт) – близько 200 грам.
  2. Замочіть листову ламінарію в теплій воді (температура води не повинна перевищувати 60 градусів, тому що при більш високій температурі, сполуки йоду починають руйнуватися) на 20-30 хвилин. При замочуванні колір слані ламінарії стане більш світлим, листи водорості розправляться і набухнуть
  3. Розподіліть листову ламінарію за очищеної поверхні шкіри і оберніть пластикової простирадл для обгортання. Слані ламінарії, пропоновані компанією Sweet Epil, великі (до 30 см в ширину і до 120 см в довжину) і щільні, тому виконувати обгортання з ними надзвичайно зручно. Якщо у клієнта немає протипоказань до застосування термоодеяла, Ви можете використовувати його для посилення ефекту.
  4. Через 30 хвилин видаліть листи ламінарії і прийміть душ або протріть шкіру вологим рушником.
Увага: листова ламінарія від Sweet Epil росте і добувається в екологічно чистому районі Архангельської області в Білому морі. Саме виростання в холодних водах Білого моря дозволяє ламінарії набрати максимально високу концентрацію солей альгінової кислоти, вітамінів А, B, С, D, Е, йоду, калію, натрію, заліза та інших макро — і мікроелементів. Водорості обробляються в спеціальних цехах з необхідним температурним режимом і дотриманням технології і санітарних норм. Це дозволяє зберегти всі ті корисні речовини, якими так багата ламінарія.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *