Інструкція по використанню набору для домашнього шугарінга Gloria

Шугарінг в домашніх умовах — відмінний спосіб позбавитися від зайвого волосся і заощадити на поході в салон! Боїтеся, що не впораєтеся? Наша інструкція як раз для Вас!

Візьміть набір для домашнього шугарінга Gloria універсальний. Якщо Ви робите шугарінг вперше, ми рекомендуємо Вам вибрати набір, що включає м’який і щільний пасту.

Почніть роботу з ніг. Ця зона менш чутлива і навіть якщо спочатку Ви будете робити помилки, Ваша шкіра не постраждає. Після того, як Ви освоїте техніку шугарінга на ногах, можете приступати до більш чутливих зон (бікіні, пахви, обличчя).
1. Підігрів пасти.
Візьміть обидві баночки пасти для шугарінга Gloria і трохи підігрійте до температури 38 градусів. Ви ж можете розігріти пасту в домашніх умовах, використовуючи мікрохвильову піч. Поставте туди обидві баночки, що входять у набір для шугарінга Gloria (наявність кришки не принципово), на 30 секунд. Якщо мікрохвильовій печі у Вас немає, то пасту можна підігріти на водяній бані (2 хв).
Звертаємо Вашу увагу, що Ви можете підігрівати баночку з пастою необмежену кількість разів. Паста від цього не зіпсується. Паста розігрівається до температури тіла (36 градусів).
2. Підготовка шкіри до епіляції
Переконайтеся, що Ваші руки і ділянка шкіри, на якому Ви плануєте видалити волосся, ідеально сухі і чисті. Для цього нанесіть на шкіру лосьйон перед шугарингом Gloria.
Після того, як лосьйон повністю вбереться, нанесіть тальк. Це поліпшить зчеплення пасти з волосками і допоможе Вам провести шугарінг швидше.
3. Приступаємо до епіляції
Після того, як паста підігріється, візьміть по невеликому шматочку пасти з кожної баночки на кінчику трьох пальців (вказівного, середнього і безіменного). Не розминайте пасту в руці, а відразу приступайте до роботи.
Нанесіть пасту ПРОТИ росту волосся повільним і плавним рухом. Паста повинна добре приклеїтися до шкіри. Чим ретельніше Ви нанесете пасту, тим більше ймовірність того, що вона видаляє всі волоски без залишку.
Вільною рукою натягніть шкіру проти росту волосся, а робочою рукою різким рухом відірвіть пасту разом з волосками в напрямку РОСТУ волосся. Відірваний шматочок пасти прикладіть на сусідню ділянку шкіри і продовжуйте роботу як описано вище.

В ідеалі, паста для шугарінга повинна легко наноситися на шкіру і легко видалятися.

Але іноді у новачків можуть виникнути труднощі, які легко можуть бути подолані завдяки наявності у Вас в наборі двох видів пасти. Якщо паста для шугарінга легко наноситься на шкіру, але Вам не вдається її відірвати, просто додайте до Вашого шматочку трохи більш щільною пасти. Звертаємо Вашу увагу на те, що викидати прилипає пасту не потрібно, просто нанесіть щільну пасту поверх старої. У процесі роботи паста перемішається, стане щільніше і складнощів з отрыванием у Вас більше не виникне.Якщо труднощі з залипанням пасти у Вас виникають регулярно, то при початку роботи беріть м’який і щільний пасту не в співвідношенні 1:1, а використовуйте більше щільної пасти.
Другим поширеним ускладненням у новачків є те, що паста погано розтікається по шкірі або не відриваються всі волоски. Це відбувається з-за того, що обрана консистенція пасти виявилася дуже щільною для Вас. Це легко виправити, додавши трохи м’якої пасти. Якщо складності з нанесенням пасти у Вас виникають регулярно, то при початку роботи беріть м’який і щільний пасту не в співвідношенні 1:1, а використовуйте більше м’якої пасти.
В цілому, вибір щільності пасти зводиться до однієї простої формули: м’яка паста дає простоту нанесення, щільна паста — простоту видалення. Чим м’якше паста, тим легше її розмазати по шкірі і більше вірогідність, що відірвуться абсолютно всі волоски. Але якщо взяти ЗАНАДТО м’яку пасту, то можуть виникнути складнощі з отрыванием або видаленням пасти. Чим щільніше паста, тим легше вона відривається від шкіри, але якщо взяти занадто щільну пасту, то частина волосків може залишитися на шкірі або паста буде погано прилипати.
4. Очищення шкіри і догляд після епіляції
Коли всі волоски видалені, не забудьте змити залишки цукрової пасти з шкіри звичайною теплою водою.
Нанесіть на очищену шкіру крем після шугарінга Gloria. Він подарує додаткову турботу і догляд Вашій ніжній шкірі. Також Ви можете використовувати цей лосьйон для щоденного догляду в зимовий час, або після засмаги для додаткового зволоження.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *