Ідеї манікюру з природними мотивами

Журнал «Pretty hands» пропонує знову звернутися до теми красивого квіткового малюнка, листочків, метеликів і милих комашок на нігтях. Природні мотиви і красиві ручки — це дуже гармонійна пара. Сучасні види манікюру допоможуть прикрасити нігтики квітами в різному стилі!

Нігтьової декор для зухвалого образу

Якщо в кам’яному столітті нігті виконували роль своєрідного інструменту для виживання, то тепер їх роль різко змінилася. Нам не потрібні гострі і жорсткі кігті, щоб розривати м’ясо та шкури тварин, рити ями, виколупувати з землі каміння, полювати на звірів або боротися з ворогами. Але історичні ремінісценції — досить модне явище. Моторошні нігті (штучно створена бруд на руках) чудово доповнюють зухвалий образ a-La punk або дівчини-воїна.

Декор використовує мотиви павутини, скорпіонів, причому не тільки на руках, але і на ногах. Вам цікаво, скільки коштує педикюр з павучками і жучками?

Дуже популярні напівдитячі декори з сонечками. Для прикраси використовують або готові наклейки, або комаха на нігтях прорисовують. Існує величезна кількість композицій — будь-який каприз клієнтів може висловити на ногтиках хороший майстер манікюру.

Але все ж перевагу більшості дівчат віддається ніжному манікюру з традиційним квітковим орнаментом.

Квіти — краща прикраса дівчини

Зображення квітів многовариативно. Якими тільки ідеями не радують нас професійні дизайнери і прості любителі найл-арту. Можна пофарбувати нігті різними лаками і прикрасити простими квітами, як тут, наприклад.

Можна використовувати перламутровий лак і стрази, а квітковий декор помістити тільки на безіменному пальчику.

Добре комбінується з квітами французький манікюр. Френч з ніжним декором — це вже класика жанру, особливо, якщо потрібен весільний манікюр. Головне — витримувати поєднання кольорів і елементів декору — стразів, малюнків лаком або перекладних картинок. Бажано використовувати матеріали, що імітують натуральні. І форма нігтя повинна бути ближче до природного. Тільки тоді образ можна зробити максимально гармонійним.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *