Ідеальний френч

У кожної жінки різне уявлення про ідеальний французькому манікюрі. Для кого-то ідеальний френч – це класичний французький дизайн в пастельних тонах, виконаний дуже красиво і акуратно. А для кого-то ідеальний френч асоціюється з незвичайним дизайном, феєрією фарб і декору.

Класичний френч

Для тієї половини прекрасної статі, яка цінує традиційний французький дизайн, ми опишемо, як робиться ідеальний френч. Ви можете купити готовий набір для такого манікюру або придбати окремо лаки пастельних кольорів і трафарети. Класичний варіант французького дизайну робиться в природних кольорах, тому для нігтьового ложа ми візьмемо природний чорний лак, а для лінії посмішки – білий.

Щоб ваш манікюр виглядав ідеально, нігтьові пластини повинні бути рівними, гладкими, без дефектів і нерівностей. Як привести їх в порядок, ми опишемо далі. Краще всього, якщо довжина нагідок буде середньою. Робимо манікюр в кілька етапів:

1. Насамперед, нігті потрібно добре підготувати до манікюру. Кутикулу пом’якшуємо за допомогою спеціального засобу і потім прибираємо за допомогою щипців або апельсинової палички. Нігтям потрібно надати правильну форму, краще прямокутну або овальну. Підпилює нігті до потрібної довжини. Потім шліфуємо поверхню нігтьової пластини. Це допоможе добитися ідеального манікюру.

2. Додаткове вирівнювання поверхні робиться за допомогою спеціального базового складу. Також він продовжить термін шкарпетки манікюру.

3. Після висихання бази можна наносити лак натурального рожевого відтінку. Щоб отримати ідеально рівне і гладке покриття, виконуємо два шари. Лак повинен повністю висохнути.

4. Тепер ліпимо по лінії усмішки наші трафарети для френча і фарбуємо кінчик лаком білого відтінку. Якщо лак злегка просвічується, робимо два шари. Поки лак повністю не висох, можна знімати трафарети.

5. Для отримання красивого глянсового блиску і збільшення терміну шкарпетки манікюру наносимо прозоре топове покриття.

Нарощенный френч

Самі красиві нігті френч виходять при нарощуванні нігтьових пластин. Краще всього використовувати гелеве нарощування на шаблонах, тоді ваш манікюр не втратить свій глянсовий блиск протягом усього терміну служби. Такий манікюр краще замовити в салоні, оскільки техніка нарощування дуже складна.

Для роботи майстра в салоні знадобляться такі матеріали:

* камуфляжний гель рожевого кольору;
* червоний гель для нарощених кінчиків;
* паперові шаблони;
* ультрафіолетова лампа;
* кисть для нанесення гелю;
* знежирювачах;
* праймер;
* засіб для зняття липкого шару;
* спеціальне фінішне засіб;
* набір пилок.

Робота ведеться в такому порядку:

1. Спочатку майстер дезінфікує свої руки та руки клієнта. Потім проводиться стандартна підготовка нігтьових пластин: прибирається кутикула, подправляется довжина і форма, поверхня нігтя шліфується. Всі нігтьові пластини обезжирюються і покриваються праймером. Це поліпшить зчеплення гелю з нігтями. Праймер сушиться під лампою хвилину.

2. Тепер на кожен палець одягається паперовий шаблон так, щоб він став продовженням ваших нігтьових пластин.

3. Спочатку майстер наносить камуфляжний гель на ваші нігтьові пластини і формує красиву рівну кордон лінії посмішки. Після викладання гелю він розподіляється по нігтям і сушиться під лампою. Зазвичай робиться два або три шари гелевого покриття, кожен з яких сушиться окремо.

4. Тепер прийшла черга викладати червоний моделюючий гель і робити нарощені кінчики. Тут майстер також робить два або три шари і сушить їх під лампою протягом двох хвилин кожен.

5. На даному етапі шаблони знімаються. За допомогою пилок майстер спиляє надлишки моделюючого матеріалу і підправить форму і довжину нагідок.

6. Спеціальним засобом забирається липкий шар. А на нігті наноситься прозорий фінішний гель, який також сушиться під лампою.

Ніжний френч

Цей самий красивий френч ідеально виглядатиме на ручках нареченої. Манікюр робиться досить легко. Для цього вам потрібно придбати:

* лаки рожевого і білого відтінку;
* трафарети;
* стрази;
* пензлик для розпису;
* білий блискучий лак;
* базу і фініш.

Нігті оформляємо таким чином:

1. Як завжди готуємо нігті до манікюру: прибираємо кутикулу, підправляємо форму і довжину, наносимо безбарвну базу.

2. Всі фарбуємо нігті лаком натурального рожевого відтінку в два шари. Чекаємо висихання лакового покриття.

3. Отграничиваем трафаретом кінчик нігтя і фарбуємо його білим лаком. Трафарети можна знімати.

4. Після висихання лаку на кінчиках нігтів малюємо лаком з блискітками маленькі зірочки і декоруємо кінчик стразами, які клеїмо на прозорий лак.

5. Фіксуємо манікюр прозорим топом.

Мереживний френч

Кращий френч на нігті – це манікюр, який має скромне і елегантне прикраса, як дизайн на фото вище. Таким прикрасою можуть стати мереживні наклейки по лінії посмішки або ажурна розпису, що прикрашає нігтьове ложе.

Щоб виконати такий гарний дизайн в стилі френч, вам потрібно знайти:

* лаки класичних кольорів френча;
* стрази;
* дотс для розпису;
* лак з блискітками;
* лаковий фінішний і базовий склад.

1. Спочатку нігті, покриті безбарвним базою, фарбуємо лаком природного рожевого кольору.

2. Потім за допомогою тонкої кисті підкреслюємо білим лаком лінію посмішки.

3. Після висихання лакового покриття робимо розпис у вигляді мереживного візерунка і малюємо срібну смужку по отросшему кінчика.

4. Приклеюємо стрази на прозорий лак.

5. Наносимо фінішний складу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *