Холодні й гарячі обгортання – що краще?

Для чого потрібні різні види обгортань?
Як правильно підібрати обгортання?
Що робити, якщо у клієнта є якісь протипоказання?

Для збереження привабливого зовнішнього вигляду наш організм потребує постійного догляду.

Також важливо пам’ятати про нашу шкірі, яка під впливом шкідливих факторів зовнішнього середовища в’яне і втрачає пружність і еластичність без належного догляду. Відновити пружність шкіри, а також підтягнути і омолодити її завжди допоможуть обгортання. Всі обгортання, представлені на сучасному ринку, можна поділити на 2 великі групи: холодні і гарячі. Ці групи різні по впливу, але схожі за властивостями і бажаного результату.

Холодні обгортання.

Холодні обгортання не мають на увазі під собою розігріву, тобто вплив компонентів їх складу відбувається при кімнатній температурі. Також можливий додатковий ефект охолодження за рахунок входять до складу м’яти або ментолу. За рахунок входять до складу холодних обгортань компонентів існує кілька різних способів їх застосування. Наприклад, входять до складу антицелюлітні компоненти (екстракти водоростей, масла цитрусових) дозволяють застосовувати такі обгортання на ранніх етапах антицелюлітних програм. Часто навіть такі обгортання будуть в рази ефективніше, ніж гарячі.Якщо до складу холодного обгортання входять зволожуючі компоненти або, як уже раніше говорилося, ментол або м’ята, то такі обгортання відмінно підійдуть для відновлення пружності шкіри, а також допоможуть звузити пори, судини і капіляри, поліпшити обмін речовин і підвищити загальний тонус шкіри.

Важливо пам’ятати, що тільки холодне обгортання показано при варикозному розширенні вен. Тільки завдяки холодного обгортання можна боротися з підшкірними жировими відкладеннями тих зон, яким протипоказаний нагрівання з-за поганого стану судин.

Гарячі обгортання.

На відміну від холодних, гарячі обгортання тіла мають на увазі під собою нагрівання шкіри. До складу таких обгортань обов’язково входять речовини, що сприяють самонагреву при зіткненні з шкірою.

Такого роду обгортання застосовуються в основному при боротьбі з целюлітом і використовуються на початкових стадіях антицелюлітних програм. За рахунок нагріву вони розширюють судини, у зв’язку з чим поліпшується кровотік і розщеплення жирових клітин і виведення токсинів відбувається швидше, а активні антицелюлітні компоненти краще вбираются шкірою і надсилаються безпосередньо до проблемних ділянок.

Але важливо пам’ятати, що гарячі обгортання мають ряд протипоказань, таких як слабкі судини, варикозне розширення вен, індивідуальна непереносимість різкого перепаду температур і, звичайно ж, вагітність.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *