Хохлома – сучасна старина на нігтях

Хохломская розпис – свого роду візитна картка Росії і російської культури. Впізнавана по всьому світу, багато століть хохлома прикрашала собою посуд, згодом перебралася на предмети інтер’єру, меблі, побутову техніку, одяг, взуття і навіть гаджети. І ось, не так давно хохлома стала зустрічатися і на нігтях сучасних спокусників.

Особливість розпису ↑

Сьогодні хохлома – це все той же старовинний орнамент рослинної тематики. Подібний дизайн на нігтях передбачає використання лише кількох кольорів: червоного, чорного і золотого. При цьому найчастіше в якості основного, фонового кольору виступає чорний. Саме завдяки великій кількості золотого і червоного кольорів, хохломская розпис раніше іменувалася золотий.

У давнину майстри дуже суворо стежили за дотриманням колірної гами, проте, в наші дні така розпис іноді передбачає зелений, жовтий і навіть білий колір, — вони дозволяють освіжити малюнок. При цьому, сильно експериментувати з кольорами не рекомендується – так дизайн вже не буде схожий на всесвітньо відому хохлому.

Хохлома на жіночих руках – це одночасно і незвично і стильно. Такий манікюр чудово виглядає як на довгих, так і на нігтях середньої довжини, і на зовсім коротеньких. Навчитися створювати таку розпис самостійно цілком можливо. Потрібно лише творчо і з особливою ретельністю підійти до процесу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *