Гра контрастів: манікюр в синьо-жовтих тонах

Ніщо так не привертає увагу, як різкий контраст. Є кілька варіантів колірного поєднання, які, незважаючи на свою протилежність, досить добре гармонують один з одним: чорний і білий, червоний і чорний, помаранчевий і зелений, синій і жовтий… Список можна було б і продовжити, але ми зупинимося на останньому «дуеті» і розглянемо, як буде виглядати подібне поєднання в дизайні нігтів.

Ви здивуєтеся, але всього два кольори можуть створити безліч комбінацій, від спокійних і стриманих до яскравих і зухвалих. Нижче будуть представлені різні ідеї та фото манікюру з синьо жовтим поєднанням.

Синьо-жовтий манікюр. Розставляємо акценти

Якщо вас зацікавила ідея створення манікюру в синьо-жовтих відтінках, то варто запам’ятати ряд правил колірної гармонії, щоб уникнути помилок в оформленні нігтів:

  • Синій і жовтий – у парі створюють один з найбільш сильних контрастів. Бо як синій ніяк не пов’язаний з жовтим, а жовтий колір не має нічого спільного з синім. Це поєднання теплого і холодного, яскравого, глибокого, світлого і темного. При цьому обидва тони взаємно доповнюють один одного і підсилюють колорит кожного. А тому таке поєднання ідеально підійде до яскравої зовнішності. Дівчата з кольоротипом «зима», це ваш варіант!
  • Синій колір має безліч відтінків, так само як і жовтий. Так звично холодний синій може перетворитися в теплий «аквамарин» або бархатистий колір «морської хвилі». У той час беззастережно теплий жовтий може прийняти і холодні відтінки, наприклад, «лимонний». Синій може бути темним і насиченим, майже чорним, а може бути прозорим, легким, майже блакитним. Жовтий також варіює від яскраво гірчичного, майже оранжевого, до кольору «слонової кістки». Так, що якщо ви є володаркою «м’якої» зовнішності, то синьо-жовтий манікюр теж може вигідно відтіняти ваш образ, головне грамотно підібрати відтінки.
  • Незважаючи на сполучуваність квітів, «дует» синього з жовтим виглядає іноді занадто яскраво й кричуще, а тому варто робити ставку на один колір, а інший використовувати в якості акценту.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *