GLORIA «Мигдальне праліне». Відновлення і захист

Цей косметичний десерт абсолютно точно заслуговує вашої уваги.

Особливий і аристократичний аромат «Мигдальне праліне» об’єднав у собі легку гірчинку молочного мигдалю, просоченого горіховим лікером, і пудрово-цукрові солодощі. Цей букет став визнаною класикою бренду GLORIA і одним з найефективніших засобів по догляду за тілом.

Ніжний марципановий шлейф перетворює весь аромат в сучасний засіб від душевних недуг, а вхідні в лінійку активні компоненти змусять вас забути, що таке недосконала шкіра.

У лінійку для домашнього догляду за тілом «Мигдальне праліне» входять: масляний скраб, обгортання, молочко для тіла, гель для душу, мило, крем для рук.

Серія «Мигдальне праліне» покликана нормалізувати стан шкіри і стимулювати її оновлення. Масло солодкого мигдалю містить велику кількість мікроелементів, які заповнюють потреба тканин у корисних іонах, що нормалізують діяльність видільної системи епідермісу, і підтримують харчування на максимальному рівні.

Екстракт родіоли рожевої захищає від негативних факторів навколишнього середовища, уповільнює старіння, має омолоджуючий ефект.

Масло солодкого мигдалю – інтенсивно зволожуючий засіб, що охороняє шкіру від висихання і запобігає лущення. До складу олії входять цінні вітаміни і мінерали, жирні кислоти.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *