Гелеве нарощування нігтів френч

Гелеве нарощування нігтів френч – це не особлива методика нарощування нігтів, всього лише один із видів процедур з кінцевим ефектом красивого французького манікюру. Саме дизайн французького манікюру дозволяє найкращим чином провести гелеве нарощування, з великим рівнем безпеки.

Види гелевого нарощування нігтів френч

Існує кілька видів гелевого нарощування нігтів в стилі френч. У класичному варіанті французького манікюру для декоративного оформлення використовується, як правило, три кольори. Білий гель для облямівки, гель натурального відтінку рожевого кольору для лунки нігтя і прозорого – для закріплення результату. Хоча можна обійтися і без рожевого гелю.

  1. Експрес-френч – гелеве нарощування нігтів за допомогою типс. Особливість такого нарощування в тому, що для нього потрібно хоча б трохи відрослий кінчик натурального нігтя. На нього кріпляться білі тіпси, які і створюють білу обідок. А весь ніготь покривається гелем. Це швидкий у виконанні, але недовговічний манікюр. Тому, що в більшості випадків корекція такого нарощування не рекомендується: вона складна у виконанні, а тому нераціональна.
  2. Нарощування нігтів на формахУ більшості випадків спочатку формується білий кінчик нігтя за допомогою гелевих форм (для класичного френча), а потім і весь ніготь.

Манікюр у французькому стилі: не варто себе обмежувати

Класичний варіант гелевого нарощування нігтів френч, безумовно, завжди і скрізь буде виглядати елегантно і доречно. Але модні віяння закликають нас до яскравих експериментів у використанні різних поєднань кольорів! Здавалося б, такий консервативний варіант дизайну нігтів, а дає стільки простору для фантазії.

Наприклад, сьогодні популярний мальований френч. Його особливість у тому, що малюнок на нарощених нігтях виконується фарбами і доповнюється ненав’язливими візерунками. Це дуже зручний варіант манікюруБо, що, так званий, мальований френч може виконуватися поверх будь-якого іншого дизайну нігтів. Наприклад, для ділових цілей тобі знадобилося виглядати стримано всього лише на пару годин в день. На допомогу приходить мальований френч, який наноситься і знімається, не пошкодивши попереднє яскраве оформлення. Вдень – елегантні нігті, а до вечора – вже екстравагантні.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *