Гелеве нарощування нігтів: чи варто боятися?!

Нарощування нігтів вирішує проблему манікюру для багатьох дівчат, у яких некрасива нігтьова пластина, проблеми з рідними нігтями, динамічне життя. Адже добре нарощені нігті за пару годин забезпечать доглянутий вигляд рук на пару тижнів вже точно. Існують різні види нарощування нігтів, сьогодні визначимо переваги гелевого.

Гелеве нарощування нігтів: чому слід піти на це?

  • Зміцнення: під нігті гелем ламаються вкрай рідко.
  • Нешкідливість матеріалів покриття (якщо ти, звичайно, віддаєш перевагу якісному, а не кустарному манікюру). Деякі види гелевого нарощування нігтів можуть надавати навіть лікувальний ефект. Адже гель дає можливість ногтикам «дихати», вони продовжують рости, як і в нормальних умовах, практично не травмуються.
  • Нарощені нігті гелем сморятся більш природно, ніж будь-які інші.
  • Еластична міцність. При поломці гелевого ноготочка справжній ніготь практично не травмується. Але є в цьому і недолік: у таких випадках поламаний ніготь потрібно повністю знімати і нарощувати заново.
  • Тривалий термін придатності – близько чотирьох місяців при регулярних корекціях.
  • Відсутність неприємного запаху.
  • Нігті, нарощені гелем, завжди радують око свіжою глянцевою поверхнею.

Гелеве нарощування нігтів: тонкощі процесу

Перед тим, як віддатися в руки майстра, варто повністю усвідомити процес створення такого манікюру. Гелеве нарощування нігтів здійснюється з допомогою тіпсів і форм. Ти можеш вибрати або те, або інше. Ці інструменти лише моделюють потрібну форму нігтя.

Тіпси підійдуть для зовсім коротких нігтів, кінчик яких ні крапельки не виступає за край подушечки пальця. Вони кріпляться на поверхні нігтьової пластини. Тому їх виступає за край пальця довжина не може перевищувати довжину кріплення. Також тіпси мають більш-менш повторювати природну форму нігтів.

А ось форми для нігтів дають більш широкі можливості моделювання і вибору довжини. Одна лише умова – натуральний ніготь повинен бути трохи довше краю пальця. Тому, що форма кріпиться саме під цим кінчиком і дає можливість майстру накласти необхідну кількість гелю.

Краси нарощених нігтів гелем боятися не варто.

Це досить нешкідлива процедура, що дає хороший результат. Але все-таки, вона кілька травмує справжні нігті і частково перекриває надходження в них кисень. А це при постійному застосуванні може негативно позначитися на твоєму здоров’ї. Так, що в усьому хороша міра. Майстри ще не винайшли досконалого способу створення штучних нігтів!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *