Гарячий манікюр: технологія

Гарячий манікюр підходить не тільки дівчатам і жінкам з шаруванням нігтями, але і дітям з ніжною кутикулою. Технологія манікюру дозволяє використовувати його для власниць сухих нагідок і тих, у кого судини розташовані відразу під шкірними покривами.

Гарячий манікюр: особливості

Такий вид манікюру можна вважати одночасно гігієнічним і лікувальним. Інші його назви – королівський або масляний догляд. Виконання гарячого манікюру неможливо провести без спеціального агрегату. Він потрібний для виконання ванночок. Прилад дозволяє підігрівати складу ванни до потрібної температури і підтримувати її протягом усієї процедури. Крім ванночок вам знадобляться поживні та лікувальні косметичні засоби для рук і нігтів, які можна піддавати нагріванню.

Ефективність від гарячого манікюру порівнянна хіба що з парафинотерапией. Але такий манікюр не має так багато протипоказань, як парафінотерапія, що є його головною перевагою.

Основне призначення гарячого манікюру – посилення дії поживних і лікувальних кремів і лосьйонів для нігтів і рук. Інтенсивний відновлюючий і зволожуючий ефект помітний вже з першої процедури. З допомогою гарячого манікюру можна відновити навіть нігті, пошкоджені процедурою нарощування.

Переваги гарячого манікюру

Техніка гарячого манікюру має масу переваг, серед яких варто згадати такі факти:

* З допомогою такого манікюру вдається відновити пошкоджені нігті, поліпшити стан шкірних покривів на руках. Завдяки поліпшенню кровообігу значно прискориться зростання нігтів.
* Цей манікюр підходить жінкам і дівчатам з вразливою тонкою шкірою, ніжною кутикулою і пошкодженими нігтьовими пластинами.
* Методика гарячого догляду може застосовуватися для виконання дитячого і чоловічого манікюру.
* Манікюр підходить для будь-яких типів шкіри. Особливо він ефективний при сухою потрісканою шкірі рук.
* Процедури немає протипоказань. Вона може проводитися навіть за наявності невеликих пошкоджень на руках і нігтях.
* Цей вид догляду підходить для пом’якшення ороговілої кутикули та уповільнення її росту.
* Процедура повністю безпечна. Вона може виконувати раз в тиждень.
* Завдяки гарячого манікюру ви назавжди позбудетеся від задирок, ламкості і шаруватості нігтів.
* Манікюр допомагає позбавитися від зайвої напруги в руках і болях в суглобах.

Що вам знадобиться для гарячого манікюру?

Як ви зрозуміли, гарячий манікюр – це процедура, яка проводиться з допомогою гарячих ванночок з поживними маслами і лікувальними лосьйонами. Техніка манікюру дозволяє домогтися більш глибокого проникнення цілющих компонентів в структуру нігтя і шкірні покриви на руках. Для процедури вам знадобляться:

* Спеціальні електричні ванночки. Звичайна ємність для води не підходить, оскільки в ній не вийде підтримувати сталу температуру на протязі всього часу проведення процедури. Тільки завдяки таким ванночок можна домогтися максимального ефекту від гарячого манікюру. Звичайно, в домашніх умовах можна використовувати водяну баню для підігрівання лікувального лосьйону, але оскільки в ході процедури склад буде поступово остигати, ефект від такого манікюру буде значно нижче.

* Процедуру гарячого манікюру неможливо провести без спеціального лікувального лосьйону. Зазвичай він має в’язку кремоподібну структуру і містить у своєму складі різні ефірні масла, вітамінні й мінеральні комплекси. Завдяки цим лосьйонів ванни надають відновлюючий, зволожуючий і живильний ефект. Такий препарат більш ефективно впливає на шкіру при температурі 50 градусів. В ході нагрівання активізуються обмінні процеси, поліпшується кровообіг, розкриваються пори, що підвищує ефективність впливу лосьйону. Все це дозволяє цілющих речовин глибоко проникнути в шкірні покриви.

Гарячий манікюр: технологія

Таку процедуру ви можете замовити в салоні або зробити вдома. Порядок її виконання наступного:

1. Насамперед, майстер в салоні повинен оглянути ваші руки і нігті і визначити, який склад краще використовувати для ванночки, щоб домогтися максимального ефекту від процедури. Вдома ви самі можете підібрати лікувальний лосьйон в залежності від того, який ефект від процедури ви хочете отримати.

2. Спочатку з нігтів видаляється старе лакове покриття. Корекція форми і довжини нагідок також виконується на сухих нігтях, щоб уникнути розшаровування. А кутикулою займаються після ванночок.

3. Тепер в електричну ванночку наливається вибраний лосьйон і нагрівається до потрібної температури. Зазвичай для підігріву досить десяти хвилин. Тепер руки опускаємо у ванну і тримаємо їх там протягом півгодини.

4. Потім ручки виймаємо з ванни і витираємо рушником. Для підвищення ефективності процедури робиться масаж рук. Для обробки кутикули використовуємо європейський необрізний манікюр. Для цього на розм’якшену кутикулу наносимо засіб на базі природних кислот. Через п’ять хвилин зчищаємо ороговілі клітини дерев’яною паличкою.

5. Тепер з допомогою вологого рушника видаляються залишки косметичних препаратів.

6. Якщо ви збираєтеся робити декоративний манікюр, то нігтьові пластини потрібно знежирити за допомогою засобу для видалення лаку. Виконується декоративний манікюр. Майстри рекомендують робити декоративний манікюр через пару днів після гарячого манікюру, оскільки нігтьові пластини ввібрали в себе частину косметичних засобів, тому на них декоративний манікюр протримається недовго.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *