Французький манікюр – модні тенденції 2017 року

Підготовка до чергового модного сезону не обходиться без позначення основних напрямків векторів в beauty-тенденції. Не став винятком і 2017 рік: у новому сезоні модниць чекає цілковите оновлення, так би мовити, аж до кінчиків нігтів. Ось з цих самих кінчиків» і варто почати наш огляд.

Нейл-арту вже давно вийшов з допоміжної категорії моди. Манікюр – це самостійний напрямок fashion індустрії, яке диктує свої правила і не залежить від інших видів beauty-маркерів. Втім, в нинішньому сезоні не варто чекати революційних рішень в області нейл-індустрії. В нігтьовому дизайні як і раніше будуть актуальні різні варіанти оформлення нігтів: від напівпрозорих природних тонів до густих насичених відтінків. Безсумнівним ж фаворитом залишиться класичний французький манікюр. Це факт підтверджують численні фото з модними тенденціями французького манікюру 2017.

Між тим, французький манікюр цього сезону передбачає відступ від класичних канонів. Нововведення полягають у грі колірних контрастів, поєднання різних фактур топового покриття, використанні різних варіацій «усмішки» і акценті на декорі нігтів. З традиційних елементів незмінними залишаться тільки обов’язкова присутність френча і універсальність такого виду манікюру.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *