Фотоепіляції зони глибокого бікіні

Практично будь-яка жінка використовує епіляцію зони бікіні в домашніх умовах, але рано чи пізно хворобливі відчуття і повторне повернення волосся починають набридати, тоді шукають більш досконалі способи.

Одним з них є фотоепіляція зони глибокого бікіні, яка дозволяє на кілька років забути про докучливих волоссі і способи їх видалення. Ця процедура має своїми особливостями, перевагами і недоліками, які можуть допомогти вам визначитися з вибором.

Суть впливу

Ефект фотоепіляції заснований на здатності волосся сприймати ультрафіолетове випромінювання. Це відбувається завдяки вмісту у волоссі пігменту меланіну, в темному волоссі його більше, в світлих і сивого – менше. З цієї причини процедура буде ефективна тільки власницям темного волосся, так як інші відтінки просто не сприймуть належну енергію. Негативні відгуки про процедуру найчастіше залишають саме ті дівчата, які не взяли до уваги цей нюанс.

Після того, як промінь світла з визначеною довжиною хвилі і потужністю світлового потоку, що потрапляє на волосся, світлова енергія перетворюється в теплову, простіше кажучи, волосся нагрівається. У зв’язку з цим відбувається руйнування його кореня, а потім повне відмирання. Однак це відбувається не відразу ж під час процедури, волоски випадають протягом одного або двох тижнів, частіше всього під час прийняття водних процедур.

Як проходить епіляція глибокого бікіні

Хоча епіляція в уявленні багатьох є простим процесом, який, за прикладом шугарінга або видалення волосся воском, не вимагає суворої підготовки і дотримання будь-яких правил, фотоепіляція є винятком. Особливо ретельно треба вивчити всі нюанси в разі видалення волосся із зони глибокого бікіні. Шкіра в цій області дуже ніжна і чутлива, що будь-яка помилка фахівця або недотримання самої клієнткою запропонованих рекомендацій може призвести до неприємних наслідків. Вся процедура проходить у кілька етапів.

Період підготовки

Успіх проведеної фото епіляції зони бікіні буде залежати не тільки від професіоналізму спеціаліста, але і від дотримання деяких правил до процедури. Щоб убезпечити себе від ризиків виникнення ускладнень і отримати саме той результат, який очікувався, необхідно:

 1. Пройти попередню консультацію у дерматолога або спеціаліста, який буде виконувати епіляцію. Це необхідно, щоб перевірити наявність існуючих протипоказань до процедури і вжити заходів для їх усунення, якщо вони все-таки були знайдені. Поки не вийти усунути всі наявні обмеження, жоден надійний фахівець не візьметься за проведення процедури.
 2. Мінімум за 2 тижні до планованої фотоепіляції обмежити відвідування пляжу і солярію. Зона глибокого бікіні хороша тим, що процедуру можна проводити і в літній час, головне відмовитися не нетривалий термін від прийняття сонячних ванн. Темна і смаглява шкіра є протипоказанням до процедури, тому що в клітинах епідермісу теж міститься меланін. У власниць темних відтінків шкіри його концентрація висока, тому фотоспалахи можуть залишити опіки або порушити пігментацію.Незважаючи на те що існують відгуки про успішну процедуру на темній шкірі, фахівці категорично заперечують таку можливість.
 3. Привести довжину волосся до оптимального значення. Це значення для фотоепіляції області глибокого бікіні становить 2-4 мм, такої довжини можна досягти, просто видаливши волосся за допомогою бритви за кілька днів до процедури. Як правило, дівчата приблизно знають швидкість росту довжини волосся, тому можуть визначити, коли найкраще провести самостійну епіляцію. При цьому не можна використовувати інші методи, крім гоління, протягом місяця до проведення фотоепіляції, вони можуть зруйнувати структуру волосся, що ускладнить роботу фахівця і може вплинути на результат.
 4. Припинити прийом антибіотиків та інших препаратів, які можуть вплинути на рівень фоточутливості шкіри. Подібні речовини можуть стати причиною утворення опіків, келоїдних рубців і зміни пігментації окремих ділянок шкіри.

Процес фотоепіляції

Епіляція глибокого бікіні передбачає видалення волосся на лобку і всій поверхні промежини, деякі клініки включають в цю послугу і область між сідниць. На відміну від інших процедур, фотоепіляція досить безболісна, але, так як в зоні глибокого бікіні шкіра дуже чутлива навіть до незначного впливу, найчастіше проводиться місцеве знеболення. Проте якщо у вас високий больовий поріг, а фахівець обіцяє провести процедуру швидко, можна не використовувати анестезію, щоб уникнути додаткових ризиків.

Окрім знеболюючої мазі лікар наносить на всю оброблювану область охолоджуючий гель, щоб ви не відчували високої температури. Під час впливу фотоспалахів температура волосся збільшується до 70-80°C, що досить відчутно, якщо не обробити шкіру гелем.

Після цього фахівець починає водити маніпулятором: випромінююча голівка прикладається по черзі до кожної ділянки області, при цьому жоден з них не обробляється двічі. Це вимагає від майстра ідеальної зосередженості, інакше може утворитися опік. Відгуки дівчат говорять про те, що кожна спалах приладу відчувається у вигляді невеликого поколювання і печіння, які швидко проходять.

Після того, як вся зона глибокого бікіні оброблена, спеціаліст прибирає старий шар охолоджуючого гелю і втирає новий, щоб зменшити ступінь дискомфорту. Потім шкіра змащується заспокійливим засобом. Процес фотоепіляції є стресом для шкірного покриву, тому такий додатковий догляд йому просто необхідний. У середньому процедура триває не більше 60 хвилин на першому сеансі, на наступних час буде скорочуватися.

Відновний період

Спочатку шкіра виглядає цілком здоровою після процедури, але вже через кілька годин на ній можуть з’явитися почервоніння, набряки і навіть гематоми. Це нормальна реакція шкіри, яка без додаткового втручання проходить протягом тижня. Щоб прискорити процес, а також запобігти виникненню ускладнень, потрібно звернути увагу на наступні рекомендації:

 • два рази в день, вранці і ввечері, потрібно наносити на оброблену ділянку будь-заспокійливий крем, що містить пантенол;
 • протягом декількох днів після епіляції потрібно приймати водні процедури тільки з гіпоалергенними засобами, щоб не дратувати шкіру;
 • протягом місяця після процедури забороняється відвідувати пляж і солярій, шкіра в цей період стає ослабленою і чутливою до ультрафіолетового випромінювання;
 • протягом тижня після процедури не рекомендується приймати гарячу ванну, відвідувати лазню і сауну, це може викликати фолікуліт;
 • не можна видаляти залишилися після процедури волоски, вони відпадуть самостійно;
 • фотоепіляція досить сильно впливає на вміст вологи в шкірі, тому рекомендується протягом тижня після сеансу випивати мінімум 0, 5л рідини в день;
 • потрібно на деякий час обмежити використання жирних кремів або масел, вони перешкоджають нормальному відновленню шкіри.

Відгуки фахівців говорять про те, що при правильному виконанні всіх запропонованих рекомендацій можна звести рівень незручностей після процедури до мінімуму. Також це дозволяє уникнути виникнення ускладнень та зменшити часовий проміжок між сеансами, щоб пройти повний курс швидше.

Кількість необхідних процедур і їх вартість

Тим, хто хоче отримати перманентну гладкість шкіри вже після першого сеансу, доведеться розчаруватися. В даний час жодна процедура не може гарантувати повне позбавлення від рослинності, тим більше не можна добитися стійкого результату лише після одного сеансу апаратної епіляції.

Коли спалахи вражають волосяні фолікули, то зачіпають тільки ті з них, які знаходяться в стадії активного зростання, а всього їх може бути максимум 30% від загальної кількості. Тому для повного позбавлення від волосся на тривалий термін в зоні глибокого бікіні необхідно кілька процедур. Відгуки дівчат показують, що найчастіше вистачає від 4 до 12 процедур, між якими робиться проміжок від трьох тижнів до двох місяців.

Кількість сеансів і часовий проміжок між ними визначає лікар, в процесі проведення курсу ці цифри можуть змінюватися. Все буде залежати від індивідуальних особливостей шкіри та волосся в кожному конкретному випадку.

Вартість процедури теж може бути різною. Вона залежить від регіону проведення, націнки клініки, професіоналізму фахівця, величини площі оброблюваної зони і т. д. Як правило, вартість розраховується, виходячи з ціни одного спалаху, для зони глибокого бікіні потрібно до 90 спалахів. У столиці та інших великих містах вартість одного сеансу фотоепіляції глибокого бікіні може становити до 8000 рублів, в інших регіонах вона може бути трохи дешевше.

Існуючі протипоказання

При всіх своїх достоїнствах фотоепіляція інтимної області все ж не може підійти всім без винятку. Існує список протипоказань, які потрібно врахувати до того, як погодитися на процедуру:

 • вагітність і період лактації;
 • цукровий діабет;
 • психічні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • дерматологічні захворювання в області глибокого бікіні;
 • татуювання, скупчення родимок і відкриті ушкодження шкіри на оброблюваної області;
 • сильна чутливість до ультрафіолетового випромінювання;
 • темна і смаглява шкіра;
 • період менструацій;
 • інфекційні захворювання в гострій стадії, супроводжуються високою температурою;
 • хронічні захворювання в стадії загострення.

Наявність або відсутність цих протипоказань лікар повинен виявити на попередній консультації. Ігнорувати їх не можна, бо вони можуть призвести до ускладнень, наприклад, опіків, рубців, загострення існуючих захворювань і т. д. Щоб вибрати грамотного фахівця, який проведе процедуру за всіма правилами, рекомендується почитати відгуки про його роботу і про клініку, в якій він практикує, в цілому. Також потрібно звернути увагу, розкриває він всю інформацію про процедуру або просто намагається умовити вас погодитися.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *