Форми брів

Макіяж — мистецтво, здатне творити справжні чудеса.

Досвідчена рука візажиста підкреслює гідності і нівелює недоліки. У роботі над індивідуальним чином важлива кожна риса.

Так, недоглянуті брови можуть зробити непривабливим навіть найкрасивіше від природи обличчя. Тим часом, іноді досить злегка відкоригувати їх форму, щоб весь вигляд жінки кардинально змінився.

Лінія природи Модні тенденції візажу часом непередбачувані.

На подіумах можуть виявитися моделі з прямими широкими бровами або з тонкими «ниточками»; актриси дивують оригінальними штучними зламами поверх гриму. Якщо у вас немає потреби думати про сценічному образі, не варто приміряти на себе чужу роль і сліпо слідувати примхам моди. Далеко не всі з того, що фарбує екранну даму, буде вам до лиця. Порадьтеся з досвідченим косметологом, який підбере вам оптимальний макіяж. Дотримуйтеся відомого правила — краса в «трохи». Брови не повинні бути занадто короткими або довгими, густими або тонкими, темними або світлими. Перш за все, оцініть їх природну форму, і в разі потреби виконайте легку корекцію. Існує кілька критеріїв оцінки «правильних» брів: — широка частина дугоподібної смуги волосся розташовується біля внутрішнього кута ока, а на найвищій точці брову починає поступово звужуватися; — якщо провести уявну лінію від середини верхньої губи через зіниці лівого і правого очей, можна визначити найвищу точку кожної брови; — «ідеальна» дуга починається над внутрішніми куточками очей і закінчується над зовнішніми. Найбільш близький до природного лінії плавний «півмісяць», тому витончена дугоподібна форма брів вважається універсальною.

Це прекрасний варіант для овального особи; важкого підборіддя він надає м’якість і жіночність. Однак не завжди природність макіяжу поєднується з конкретним типом зовнішності. Згідно вашої індивідуальності, лінію брів можна змоделювати. Тип особи і брови Досвід візажистів дозволяє виділити узагальнені формули оптимального макіяжу брів для основних типів жіночого обличчя. Корекція власний дуги дозволяє візуально нівелювати деякі недоліки зовнішності, підкреслюючи природну красу. Якщо ваше обличчя: — кругле. Вам потрібно трохи підняти і загострити лінію брови, надати їй невеликий злам. Це візуально подовжує обличчя, при цьому невеликі очі здаються більш виразними; — трикутне.

Рекомендується злегка підняти брови середньої довжини і рівномірно їх зігнути. При такому типі зовнішності не варто надто округляти дуги, а також слід відмовитися від прямих ліній; — овальне. Спробуйте змоделювати м’який вигин брів, щоб підкреслити жіночність особи. Якщо за своєю природою лінія власний смужки загострена у зовнішнього куточка очей, необхідно її м’яко закруглити; — витягнуте. Корекція брів проводиться по прямій, що дозволяє надати рис м’якість, візуально округлити обличчя; — квадратне. Як і при круглому типі особи, підійдуть загострені брови.

Однак кут вигину робіть над центром очі, або ж посуньте його до зовнішнього краю власний смуги. Крім того, при такому обличчі брови допустимо подовжити. Корекція і догляд Якщо підходяща форма брів підібрана, приступайте до коригуючого макіяжу. Зазвичай він включає в себе дві основні процедури — окреслення оптимальної лінії за допомогою косметичних засобів (олівця, фарби) і видалення зайвих волосків пінцетом. Додатково використовуються спеціальні моделюють гелі та щіточки.

Приступайте до моделювання брів у вечірній час, так як після видалення волосся роздратованою і почервонілий шкірі потрібно дати час для відпочинку. Щоб процедура була менш болючою, волосяні цибулини потрібно попередньо послабити. Для цього можна просто прийняти душ або ванну, або ж прикласти до брів компрес з гарячого ватного тампона. Видаляйте волоски уздовж нижньої кромки брови, рухаючись від її початку до зовнішнього краю. Знайдену форму потрібно щотижня підтримувати. Час від часу варто відвідувати свого косметолога для професійного макіяжу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *