Фарбування волосся: краса повинна бути безпечною

За статистикою, більше 70% жінок фарбують волосся.

 Кожна це робить з різних причин, але мета у нас одна – виглядати краще. Тому вибираючи спосіб фарбування, треба думати не тільки про бажаному кольорі, але і про якість фарби, щоб локони зберегли (а може, і придбали) здоров’я і красу. 

Які ж фарби для волосся найбільш безпечні для їх здоров’я?

Дівчата бувають різні: чорні, білі, червоні…

Існує кілька видів фарбування. Скажімо, можна надати волоссю незвичайний колір. Наприклад, зараз в моді рожевий, блакитний та інші неприродні прямо-таки казкові кольору. Для цього використовуються пінки, лаки, гелі і фарбувальні бальзами. Вони покриють потрібним кольором волосся без шкоди для них, але і зникнуть буквально за кілька разів.
Для підтримки власного чи вже отриманого кольору застосовують відтінкові фарби. Вони теж нешкідливо зроблять колір більш яскравим і насиченим.
Якщо мова йде про зміну кольору на 1-2 тони, то для цього існують нестійкі барвники. Ефект від них триває приблизно півтора місяця. Таким чином, наприклад, можна з русявої дівчини перетворитися на блондинку або навпаки.
Самий сильний і кардинальний ефект дають стійкі фарби. До речі, пофарбувати сиве волосся можуть тільки вони. Але саме ці фарби і нам загрожують небезпекою.

Як вибрати безпечну стійку фарбу?

Для того, щоб підібрати безпечну стійку фарбу, зверни увагу на її склад.
  • М’якість барвника. Чим нижче в ньому вміст агресивних речовин, тим краще.
  • Наявність живлять, захищають і зволожуючих компонентів. Це мінеральні солі, екстракти рослин, амінокислоти і вітаміни. Найбільш сильні в цьому плані – рослинні масла та протеїни.

Немає побутовим фарбам!

Навіть якщо ти віддаєш перевагу домашньому, а не салонному фарбування, все одно варто відмовитися від побутових фарб на користь професійних. Безумовно, розібратися в їх застосуванні і правильно підібрати відтінок/відсоток окислювача складно. Тому найкраще для початку порадитися зі своїм перукарем або продавцем-консультантом в спеціалізованому магазині.
Багато професіонали віддають перевагу різним серій фарб «Wella Professionals»Ця марка – володар престижних міжнародних нагород. Наприклад, «SalonStar» або «Best of Beauty».
«Wella Professionals» впливає на волосся делікатно, але глибоко. Такий хороший ефект досягається за рахунок останніх хімічних розробок і дорогих компонентів, які щадяще дію на волосся. До того ж розробникам вдалося досягти чудової природності у всіх кольорах і відтінках (якщо мова не йде про неприродних «казкових» тонах).
І що дивно, використання такої фарби дає оздоровлюючий ефект. Волосся після фарбування виглядають доглянуто, як після живильної маски. Це завдяки тому, що до складу «Wella Professionals» входять рідкий кератин і бджолиний віск, які нейтралізують ослаблює дію хімічно активних речовин.
Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *