Епіляція інтимних місць: види салонних процедур

Однієї з регулярних жіночих процедур є інтимна епіляція, яка проводиться в професійному косметологічному кабінеті за допомогою сучасних апаратних методів.

Такий підхід дозволяє не вдаватися до щоденного гоління, выщипыванию волосся пінцетом, ваксінг або шугарінгу, що радує багатьох представниць прекрасної статі, так як всі ці процедури доставляють немало клопоту і дискомфорту.

Незважаючи на те, що прогресивні способи видалення небажаної рослинності в зоні бікіні набагато дорожче звичних, багато дівчат вже віддали свою перевагу їх зручності та ефективності.

Фотоепіляція бікіні

Процедура фотоепіляції заснована на згубному впливі спалахів ультрафіолету на барвний пігмент меланін, який міститься в темному волоссі. Нагріваючись, меланін сприяє руйнуванню кореня волоса, в результаті чого він випаде через кілька днів. При цьому на шкіру не виявляється негативного впливу, після процедури не буде роздратування, подряпин або вростання волосся.

Записатися на фотоепіляцію інтимної зони відразу не можна, попередньо потрібно пройти консультацію у фахівця, який буде її проводити, або у дерматолога. Він повинен провести тест на переносимість ультрафіолетових спалахів і проінформувати про необхідність дотримання наступних правил:

 1. Протягом двох тижнів до призначеної дати не можна піддавати шкіру ні природного, ні штучного загару. З-за нього в клітинах шкіри стане більше пігменту меланіну, в результаті чого апарат буде впливати і на епідерміс, що загрожує опіками. З цієї причини краще всього робити фотоепіляцію в осінньо-зимовий період, якщо ж ви будете проводити процедуру влітку і плануєте відвідувати пляж, подбайте про те, щоб купальник закривав всю інтимну область.
 2. На такий же період необхідно зробити перерву в прийомі засобів, що підсилюють чутливість до ультрафіолетового випромінювання. Це можуть бути транквілізатори, таблетки, сприяють отриманню засмаги або деякі антибіотики. З повним списком повинен ознайомити лікар.
 3. Щоб процедура була ефективною, довжина волосся повинна становити 1-2 мм, тому напередодні проведення процедури необхідно зробити депіляцію бритвою.
 4. Протягом місяця до призначеної дати не можна користуватися агресивними методами депіляції, можна тільки видаляти волосся за допомогою бритвеного верстата.

Крім цього, на попередній консультації з’ясовується, чи є у вас протипоказання до процедури, до яких відносяться:

 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет;
 • психічні відхилення;
 • інфекційні захворювання, що супроводжуються високою температурою;
 • індивідуальна непереносимість ультрафіолетового випромінювання;
 • онкологічні захворювання;
 • відкриті ушкодження шкіри в зоні впливу;
 • запальні захворювання шкіри;
 • гіпертонія та ішемія;
 • вік менше 17 років.

Якщо обмежень до процедури немає, спеціаліст призначає дату і час проведення процедури. Процес починається з того, що ви влаштовуєтеся в кріслі або на кушетці, після чого вам на очі одягають темні окуляри. Вони захищають ваші очі від негативного впливу фотоспалахів, майстер одягає такі ж окуляри.

Якщо довжина волосся не відповідає необхідної, майстер підрівнює рослинність за допомогою тримера (будьте уважні, в деяких салонах ця послуга платна). Після цього на шкіру в інтимній зоні наноситься охолоджуючий засіб.Процедура безболісна, але може відчуватися печіння і поколювання, тому невелика знеболення за допомогою охолоджуючого гелю для інтимної епіляції області необхідно.

Коли шкіра підготовлена, спеціаліст налаштовує апарат, враховуючи характеристики вашої шкіри і волосся, після чого починає водити маніпулятором по оброблюваної області. Апарат подає певну кількість спалахів, яка може змінюватися в процесі, якщо структура волосся на різних ділянках буде різною.

Одна процедура займає не більше півгодини, її вартість може починати від 1500 рублів. Для досягнення стійкого ефекту необхідно зробити 3-8 процедур з перервою між ними по 3-6 тижнів. В кожному випадку результат тримається різний час, якщо процес виконаний правильно, середній період абсолютної гладкості шкіри – 4 роки.

Електроепіляція бікіні

Якщо порівняти всі способи апаратного видалення волосся, найдієвішим і найрадикальнішим із них є електроепіляція інтимних місць. Видалення волосся в цьому випадку відбувається за допомогою впливу електричного струму на корінь волосся, в результаті чого він руйнується. Цей метод передбачає порушення шкірного покриву, тому лікар повинен обов’язково застосувати місцевий анестезуючий засіб. В ролі нього може виступати знеболюючий крем, спрей або підшкірні ін’єкції.

Порівняно з фотоепіляцією, элеткроэпиляция вимагає дотримання набагато меншого числа вимог для підготовки до процесу. По-перше, необхідно забезпечити необхідну довжину волосся. У випадку з електроепіляцією це значення становить 2-5 мм, тож необхідно буде зробити депіляцію зони бікіні бритвою за 2-3 дні до процедури. По-друге, необхідно дотримуватися обмеження на агресивні методи депіляції протягом 2-4 тижнів, щоб шкіра не була ослаблена перенесеним стресом.

Так як в ході електроепіляції інтимної зони відбудеться порушення цілісності шкірного покриву, процедура володіє значним списком протипоказань:

 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові;
 • психічні відхилення;
 • наявність електронних стоматологічних імплантатів штифтів;
 • відкриті ушкодження шкіри;
 • дерматологічні захворювання в гострій стадії;
 • інфекційні захворювання, що супроводжуються високою температурою;
 • онкологічні захворювання;
 • запалення лімфовузлів;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • індивідуальна непереносимість металів, з яких зроблені голки.

Перед проведенням процедури необхідно пройти консультацію у фахівця. Він перевіряє наявність протипоказань, проводить тести на переносимість методики, дає поради по підготовці.

Процес починається з обробки шкіри інтимної зони антисептичним засобом, це необхідно зробити, щоб бактерії, що знаходяться на поверхні шкіри, не проникли всередину організму. Після цього застосовується анестезуючий засіб, який підбирається індивідуально.

Після підготовки шкіри майстер переходить до видалення волосся. Для цього він вводить тонку голку-електрод до кореня волоса, після зруйнування він видаляється за допомогою пінцета. Потім майстер переходить до наступного волосині і повторює процедуру знову. Цей процес триває досить довго, тому доведеться запастися терпінням.

Існують різні способи електроепіляції, які визначаються типом апарату, також можуть застосовуватися голки з різних металів, тому всі характеристики підбираються фахівцем індивідуально в кожному випадку.

Перевагою електроепіляції є те, що її можна проводити при будь-якому цветотипе шкіри і волосся. Також в якості позитивної сторони вважається більш тривалий результат, в середньому ефект тримається протягом 6 років, якщо процес виконаний правильно. Одна процедура може тривати 30-60 хвилин, для отримання стійкого результату буде потрібно від 2 до 7 процедур з перервою 3-6 тижнів. Середня вартість одного сеансу електроепіляції інтимної зони становить 2500 рублів.

Лазерна епіляція бікіні

Найбільш прогресивним, а тому і дорогим методом апаратного видалення волосся є лазерна інтимна епіляція. Цей процес схожий на фотоепіляцію, але вплив на меланін здійснює не фотоспалахами, а лазерним променем. Безконтактність процедури забезпечує безпеку її проведення і мала кількість можливих побічних ефектів, якщо зробити все правильно.

Як і у випадку з двома іншими методами професійного видалення волосся, лазерна епіляція вимагає підготовки до процедури. Вона схожа з аналогічними діями перед фотоепіляцією і включає в себе наступні правила:

 1. Необхідно обмежити відвідування солярію і пляжу як мінімум на два тижні до призначеної дати.
 2. З-за небезпеки виникнення опіків під час подальшого процес засмаги, рекомендується робити епіляцію в осінньо-зимовий період.
 3. Протягом місяця до сеансу не застосовуйте ваксинг, шугарінг та інші методи агресивної депіляції, можна використовувати тільки гоління.
 4. За 2 тижні до лазерної епіляції припиніть прийом антибіотиків.
 5. Довжина волосся в інтимній зоні повинна бути не більше 5 мм

Процедура починається з нанесення охолоджуючого гелю або анестезуючого засобу, це буде залежати від того, наскільки чутлива шкіра. Потім майстер одягає окуляри на себе і на клієнта і починає водити маніпулятором по оброблюваної області. Після того як вся інтимна зона піддалася впливу на шкіру наноситься живильний крем заспокійливий.

Перевагою цього методу епіляції є короткий час процедури, весь процес займе не більше 10 хвилин. Виключені і хворобливі відчуття, оскільки лазер ніяк не впливає на шкіру, впливаючи тільки на волосся, клієнт відчуває лише тепло і легке поколювання.

У престижних косметологічних салонах встановлені прогресивні типи лазерних апаратів, на яких можна проводити процедуру практично для будь-якого типу шкіри і волосся. Під час застарілих апаратів розраховувати на лазерну епіляцію могли тільки люди зі світлою шкірою і темним волоссям.

Для досягнення стійкого ефекту необхідно провести 5-8 процедур, вартість кожної з яких може перебувати в районі 3-4 тисяч рублів. Між сеансами необхідний проміжок від двох тижнів до півтора місяців, за цей час волосся повинні відрости до потрібної довжини. Позитивний результат помітний вже після першої процедури, волосся починають рости світліше і тонше. Результат тримається 3-6 років залежно від особливостей людини, в дуже рідкісних випадках можливий перманентний ефект.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *