Електроепіляція в зоні бікіні: відгуки фото до і після

Краса жінки визначається безліччю факторів, одним з них є відсутність небажаних волосся на різних ділянках тіла, в літній час особливу увагу потрібно приділити зоні бікіні, так як відкривається сезон пляжів.

Однак і в інші пори року для багатьох дівчат так само гостро стоїть проблема рослинності в інтимній зоні, так як це безпосередньо визначає ступінь сексуальності й привабливості. Косметологічні клініки пропонують прекрасній половині людства безліч методів для вирішення цієї делікатної проблеми, одним з них є електроепіляція бікіні – радикальний спосіб видалення волосся на тривалий термін.

У чому суть методу

Європейські жінки досить часто вдаються до процедури електроепіляції інтимної зони, так як це вірний метод позбутися від волосся, особливо часто вибирається епіляція глибокого бікіні. Жительки нашої країни лише нещодавно отримали таку можливість, і далеко не кожна відчула на собі всю принадність цієї процедури. Часто волосяний покрив видаляють за допомогою бритви або воскових смужок, але ефективним такий підхід навряд чи можна назвати. Ця процедура у багатьох асоціюється з больовими відчуттями, появі подразнення або врослого волосся і недовговічністю, так як через кілька днів волосся починає рости знову.

Електроепіляція може одночасно позбавити від усіх цих недоліків, вам не доведеться витрачати час і кошти на те, щоб постійно підтримувати інтимну зону в ідеальному стані. Як правило, результат впливу можна спостерігати протягом 3 – 5 років, іноді вдається закріпити ефект назавжди.

Основа дії електроепіляції полягає у впливі електричного струму на волосяний фолікул. У кожному волосі міститься пігмент меланін, що визначає колір покриву: чим більше концентрація меланіну, тим темніше волосся і навпаки. Струм впливає саме на цей пігмент, який перетворює електричну енергію в теплову. Висока температура руйнує корінь волоса, в результаті чого його можна легко видалити.

Електроепіляція інтимної зони поділяється на три види: проста, по лінії білизни і глибоке бікіні. Вони розрізняються по вартості, так як обробляються різні за площею ділянки. Крім того, слід враховувати інтенсивність больових відчуттів, що в останньому випадку буде яскравіше виражена, ніж в інших.

Як правило, дівчата вибирають просту епіляцію бікіні, яка передбачає видалення волосся в паховій області, не зачіпаючи промежину. Особливо часто цей вид вибирається, якщо електроепіляція зони бікіні проводиться вперше, щоб зрозуміти, яких відчуттів і результатів можна очікувати.

Протипоказання до процедури

Електроепіляція зони бікіні – досить серйозний процес, який передбачає микропроколы, тобто порушення цілісності шкірного покриву. У зв’язку з цим та з ряду інших причин виникає список протипоказань, з якими ні в якому разі не можна погоджуватися на процедуру:

 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • наявність електрокардіостимулятора;
 • період менструації;
 • дерматологічні захворювання в інтимній зоні;
 • серцево-судинні захворювання;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • епілепсія;
 • психічні відхилення;
 • вік до 18 років;
 • захворювання кровоносної системи;
 • гормональні порушення;
 • схильність організму до утворення келоїдних рубців;
 • наявність татуювань, родимок або відкритих ушкоджень шкіри в зоні бікіні;
 • інфекційні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою;
 • хронічні захворювання в стадії загострення.

Наявність або відсутність цих обмежень ви повинні не тільки проконтролювати самостійно, їх повинен досконально дослідити лікар на попередній консультації перед сеансом. Ігнорування можливих протипоказань може призвести до непоправних наслідків, тому потрібно дочекатися повного усунення обмежень.

Підготовчі дії

Електроепіляція зони бікіні не вимагає виконання строгих правил або відмови від більшості звичних справ перед процедурою. Щоб вона пройшла успішно, не з’явилися неприємні наслідки, а реабілітаційний період завершився швидко, необхідно лише дотримуватися простих основні правила:

 1. Ідеальна довжина волосся для проведення електроепіляції становить від 2 до 5мм, тому за два чи три дні до сеансу необхідно поголити інтимну зону звичним способом. Не варто використовувати для цієї мети віск або шугарінг, так як вони порушують структуру волосся, ускладнивши тим самим роботу фахівця.
 2. Щоб вплив вийшло максимально ефективним, необхідно за тиждень, а краще за дві до призначеної дати відмовитися від прийому гормональних препаратів, відвідування сауни, лазні, пляжу або басейну. Це не зробить негативного впливу на здоров’я, але може значно знизити ефективність процедури, і ви отримаєте той результат, який очікували.
 3. Напередодні електроепіляції бажано очистити шкіру в інтимній області за допомогою спеціального засобу. При цьому краще не використовувати абразивні речовини, щоб не пошкодити шкірний покрив.

Хід проведення

Коли ви прийдете на сеанс до фахівця, вам потрібно буде лягти на кушетку, щоб забезпечити йому вільний доступ до оброблюваної області. Потім зона бікіні буде очищена за допомогою спеціальних засобів і оброблена знеболюючим препаратом. Електроепіляція – досить болюча процедура, за рахунок проникнення тонкої голки у шкіру та впливу електричного струму. Особливо сильні больові відчуття можуть спостерігатися в інтимній сфері, так як шкіра тут дуже ніжна і чутлива. Щоб звести неприємні відчуття до мінімуму, краще проводити електроепіляцію після місячних, а не перед ними.

Після того як місцева анестезія подіяла, вам в руки дадуть пасивний електрод, він не буде чинити на вас ніякого впливу, він необхідний, щоб активний електрод працював. Потім фахівець переходить безпосередньо до самої процедури. За допомогою маніпулятора він вводить активний електрод у вигляді найтоншої голки до кореня кожного волоска, після потрібного часу впливу волосок видаляється.

Коли вся необхідна поверхня оброблена, на шкіру наноситься заспокійливий крем. Він дозволяє знизити набряклість і почервоніння, які є незмінними супутниками електроепіляції.

Слід зазначити, що домогтися стійкого тривалого результату неможливо, скориставшись послугою лише один раз. Для цього буде потрібно кілька процедур з періодичністю в один – два місяці. Кількість сеансів визначається лікарем, як правило, потрібно від 4 до 12 процедур.

Можливі ускладнення

Електроепіляція в інтимній області найчастіше дає позитивні результати, але якщо довіритися не того фахівця або проігнорувати існуючі протипоказання, можливо прояв неприємних наслідків. Вони не несуть серйозної загрози здоров’ю, але їх поява є неприємним моментом, який може проявлятися як в естетичному плані, так і в плані відчуттів. До таких побічних ефектів можна віднести наступні:

 1. Почервоніння або виражені бліді ділянки шкіри можуть виникати з-за неправильно виставлені параметрів апарату. Почервоніння протягом тижня після сеансу вважається нормальним явищем, але якщо зміна кольору шкіри тримається протягом більшого строку, потрібно звернутися до дерматолога.
 2. Набряклість, біль і свербіж теж повинні пройти протягом тижня, це нормальна реакція шкіри на перенесений стрес. Якщо після семи днів ситуація не змінюється, потрібно звернутися до лікаря.
 3. Опіки з’являються при неправильно виставленому режимі. На консультації перед сеансом лікар повинен провести ретельний огляд, щоб визначити тип шкіри, колір волосся та інші необхідні параметри. Якщо він цього не зробив або зробив помилку при установці, можуть виникнути опіки, які потребують спеціального лікування.

Як вибрати фахівця

Епіляція інтимної зони не дарма вважається делікатною процедурою, і справа тут не тільки в тому, що доведеться роздягтися перед абсолютно незнайомою людиною. Основна проблема полягає в тому, що будь-яка помилка некваліфікованого працівника може принести досить неприємні і хворобливі наслідки.

Перед тим як звернутися до того чи іншого майстра, потрібно почитати про нього відгуки на сайті косметологічної клініки і подивитися фотографії з його портфоліо. Ці два фактори обов’язково присутні у досвідченого фахівця, який провів не одну подібну маніпуляцію. Не варто соромитися питати у лікаря про його досвід або просити показати сертифікат, що дозволяє подібну діяльність. Також потрібно уважно слухати лікаря на консультації, досвідчений фахівець розповість все досконально, згадавши всі можливі протипоказання і побічні ефекти.

Також на попередній консультації необхідно звернути увагу на стан приміщення і дотримання персоналом клініки елементарних санітарних норм. Так як електроепіляція припускає порушення шкірних покривів, є ризик занесення інфекції в ранку, тому приміщення та інструменти повинні бути стерильними.

Під час самої електроепіляції потрібно стежити за діями фахівця. Голки повинні бути розкриті при вас, тільки це є показником їх стерильності. Лікар повинен обов’язково надіти гумові рукавички. Під час процедуру його дії повинні бути бездоганними, він повинен майстерно звертатися з апаратом.

Вартість процедури не можна сказати точно, вона залежить від декількох факторів, наприклад, міста проведення, престижу клініки, професіоналізму майстра, площі, яку потрібно обробити і т. д. Деякі клініки встановлюють загальну вартість за всю процедуру, більш надійні воліють вказувати вартість однієї хвилини впливу. Як правило, вона варіюється в районі 30 рублів за хвилину, час сеансу може складати 40 – 60 хвилин. До загальної суми потрібно буде додати ще й вартість анестезії.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *