Електрична пилка для педикюру «Velvet Smooth» від Scholl

Нарешті потепліло, і ми щосили можемо носити короткі спідниці, сукні та сарафани. А ще тиждень-два – і босоніжки. Знаєш, голі п’яти і щиколотки у чоловічому рейтингу найбільш еротичних частин тіла займають високі позиції. Адже найбільше приваблює те, що зазвичай приховано від сторонніх очей. Але навіть оголити п’яту можуть собі дозволити далеко не всі: адже вона-то теж повинна бути свіжою, гладкою і м’якою… Досягти цього не просто, але нам допоможе чудова роликовий пилка «Scholl Velvet Smooth»!

Чим вже профіль, тим вище професіоналізм!

«Науковій сесії» – той бренд, який широко відомий у вузьких колах. Тому що випускає тільки косметику по догляду за ногами – скраби, спреї, креми, пилки і т. д. Тому його кошти виконують свої завдання на тверду п’ятірку.

Як і нова електрична пилка.

Вона в лічені хвилини і без напруги знімає всі загрубілі ділянки шкіри зі стоп. Звичайною пилою такого результату не досягнеш, хоча б, тому що рухати руками з такою швидкістю, просто неможливо. Ефект від «Scholl Velvet Smooth» анітрохи не відрізняється від салонного. А інтервал між обробкою ніг збільшується – треба буквально одного-двох тижнів. Але не бійся, незважаючи на свою результативність, пилка не травмує шкіру – все відбувається досить м’яко…
P. S. Я особисто протестувала дану диво пилку і можу сміливо рекомендувати всім дівчатам. Чарівний результат. Ви відчуєте неймовірні відчуття свіжості і легкості.
Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *