Дотягнутися до неба: вії!

Зробити вії довшими, пишніше, яскравіше? Обери свій спосіб залежно від часу, який ти готова витратити.

 Обери свій спосіб залежно від часу, який ти готова витратити.

Твій головний помічник — м’який темний олівець.

Підкресли їм внутрішню лінію верхньої повіки, прорисовуючи «прогалини» між віями. Так вони візуально здаватимуться густіше, а сам контур НЕ буде помітний навіть при легкому денному макіяжі. Далі — щипчики для підкручування, використовуй їх до фарбування тушшю. Невелика хитрість: будь-яка туш ляже краще на спеціальну базу — вона додасть віям об’єм і довжину.
30 днів відростити

Будь-які засоби — від найпростішого аптечного касторової олії до спеціальних сироваток і гелів для росту вій — допоможуть тільки при регулярному використанні. Важливий плюс — їх можна використовувати не тільки для вій, але і для брів, і крім того, що вони прискорюють ріст, вони роблять вії темніше і густіше.

2 години наростити

Вибирай поресничное нарощування і середню довжину для більш природного результату. Це робиться так: майстер занурює підставу штучної вії в спеціальний клей, змащує їм твою живу вію і акуратно скріплює їх. Ефекту вистачає в середньому на три тижні, але: тобі не можна буде терти очі, користуватися косметикою на масляній основі і спати особою в подушку.

10 хвилин наклеїти

Тренування і ще раз тренування, і у тебе все вийде! Лера Філіппова, провідний візажист M.A.C. в Росії, радить: нанеси клей на нитку накладних вій тонким шаром, почекай, щоб він злегка підсох. Потім на кінець і початок смужки посади ще за бусинці клею. Ще через пару хвилин починай — дивлячись вниз, приклади стрічку вій до війкового краю. Для денного макіяжу краще вибрати окремі пучки накладних вій — вони виглядають природніше і не обтяжують очі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *