Домашній набір для шугарінга let’s EPIL

Набір для домашнього шугарінга GLORIA «let’s Epil!» прекрасно підійде для легкої та швидкої процедури шугарінга в домашніх умовах.

У наборі є все необхідне для комфортної епіляції будь-яких зон. Стильна і компактна косметичка дозволить зберігати все в одному місці, а при необхідності, її зручно взяти з собою.

Що входить в набір?

1. ЛОСЬЙОН ПЕРЕД ШУГАРИНГОМ
Лосьйон перед шугарингом очищає поверхню шкіри від забруднень і розпушує верхній шар епідермісу, що сприяє легкому і менш хворобливого вилучення з фолікула волоса. Кілька крапель засобу дезінфікують і знежирюють оброблювану зону, покращуючи якість зчеплення пасти з волоссям, що значно полегшує проведення процедури.2. ТАЛЬК ПЕРЕД ШУГАРИНГОМ
Дрібнодисперсний тальк, що складається з мінеральних компонентів і цинку прибирає надлишки вологи з поверхні шкіри і піднімає волосся, сприяючи легкому проведення процедури. Полегшує розподіл пасти при нанесенні і не закупорює пори.3. ПАСТА ДЛЯ ШУГАРІНГА. ЩІЛЬНА
Цукрова паста GLORIA «let’s Epil» підходить гарячих ділянок шкіри. Паста представлена в широкій лінійці щільності і відповідає найвищим стандартам якості продукції для шугарінга за рахунок інструментального контролю на всіх етапах виробництва від тестування сировини до відправлення продукту на склад.

4. ПАСТА ДЛЯ ШУГАРІНГА. М’ЯКА
Цукрова паста GLORIA «let’s Epil» підходить для теплих і прохолодних ділянок шкіри. Паста представлена в широкій лінійці щільності і відповідає найвищим стандартам якості продукції для шугарінга за рахунок інструментального контролю на всіх етапах виробництва від тестування сировини до відправлення продукту на склад.

5. КРЕМ ПІСЛЯ ШУГАРІНГА
Крем після шугарінга при нанесенні на очиненную шкіру після процедури епіляції створює на поверхні тонку захисну плівку, запобігаючи потраплянню на відкриті гирла фолікулів забруднень навколишнього середовища і надає загоює протягом 2-х годин після проведення процедури. Зволожуючі компоненти живлять клітини шкіри і запобігають запалення.

6. ШПАТЕЛІ ДЕРЕВ’ЯНІ
Стерильні шпателі виготовлені з екологічно чистих і твердих листяних порід дерев, добре відшліфовані і абсолютно безпечні для клієнтів. Одноразові дерев’яні шпателі дуже зручні при роботі з як з пастами для шугарінга різних щільностей.

7. ЗРУЧНА КОСМЕТИЧКА + ПРОСТА І ЗРОЗУМІЛА ІНСТРУКЦІЯ

Як виконувати процедуру?

Ця відео-інструкція допоможе вам правильно провести процедуру і зрозуміти основні принципи цукрової епіляції, щоб ви самі могли подбати про свою красу в будь-який час.

3 поради для ідеального результату.

1. 3-5 МІЛІМЕТРІВ
Оптимальна довжина волосся епіліруемие області. При такій довжині цукрова паста буде легко зачіпати волоски, що зможе помітно спростити процедуру шугарінга будинку.
2. ПОЧНІТЬ З НІГ
Ноги одна з найбільш безболісних і безпечних областей для епіляції. Якщо Ви новачок почніть процес епіляції з ніг, так Вам буде простіше всього пізнати тонкощі епіляції цукровою пастою на практиці.3. В РУКАВИЧКАХ
Проводити процедуру шугарінга в рукавичках помітно зручніше. Пам’ятайте, що рукавички повинні бути на розмір менше, ніж Ваша рука (як друга шкіра).

Набір стане прекрасним подарунком для ваших близьких.

З ЦИМ НАБОРОМ ВИ ЗАОЩАДИТЕ СВІЙ ЧАС І ГРОШІ, АЛЕ ГОЛОВНЕ — ПОДАРУЙТЕ СОБІ РОЗКІШНЕ ВІДЧУТТЯ ГЛАДКОСТІ.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *