Доглянуті ручки: від давнини до початку XXI століття

Древнє і незламне прагнення жінок досягти досконалості і стати ще більш красивими змушує дизайнерів, стилістів, косметологів і майстрів нігтьового сервісу знаходити все нові і нові способи догляду за руками і ногами. Крім традиційних (класичних) процедур, сучасні студії краси можуть запропонувати клієнтам і такі види манікюру та педикюру, як необрізний, апаратний, європейський та інші.

Види манікюру: від класики до інновацій

  • Традиційний або обрізний манікюр – це позбавлення від огрубілою шкіри, кутикули і задирок за допомогою щипчиків. Попередньо руки занурюють у теплий мильний розчин з додаванням пом’якшуючих компонентів.
  • Європейська процедура догляду за нігтями виконується без щипчиків. Кутикулу покривають спеціальним складом, який швидко розм’якшує шкіру, а потім видаляють апельсиновою паличкою.
  • Апаратним називають манікюр, який проводять за допомогою особливого пристосування. Апарат, оснащений фрезами і шліфувальними насадками, працює по сухій шкірі, спилюючи кутикулу, вирівнюючи нігтьову пластину і надаючи нігтям бажану форму.
  • SPA-манікюр – це процедура, спрямована, в першу чергу, на відновлення здоров’я шкіри. Крім стандартних гігієнічних процедур, проводиться пілінг шкіри, масаж і парафінотерапія.

Майстри нашої студії нігтьового сервісу запропонують вам будь-які види манікюру, а завершать процедуру нанесенням декоративного покриття за вашим бажанням.

Види педикюру для здоров’я і краси ваших стоп

Педикюр, як і манікюр, виконується одним з двох основних способів: обрізним або необрізним. Обрізний або класичний, передбачає розм’якшення кутикули і грубої шкіри водним розчином. Після розм’якшення зайва шкіра віддаляється щипчиками, а стопи обробляються спеціальними пиляннями.

При необрезном педикюрі вплив на кутикулу надає засіб, що володіє пом’якшувальним ефектом. Кутикула не зрізається, а м’яко видаляється апельсиновою паличкою. Можливе також використання апарата з насадками, призначеними для різних ділянок стоп.

Серед видів педикюру особливою популярністю користується класичний обрізний, а також комбінований, при якому нігті обробляються вручну, а стопи – з використанням апарату.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *