Догляд за бровами: за всіма правилами

Якщо вірити класику, в людині все повинно бути прекрасним — і брови, додамо від себе, в тому числі.

Забезпечити красу брів повинен правильної догляд …

Стан брів говорить нам про хвороби

Чому так важливий догляд за бровами? Тому що їх стан багато про що говорить. Волосся на бровах у порівнянні з волоссям на тілі коротші, щільні і ростуть дуже повільно. Чоловічі брови відрізняються від жіночих по щільності волоса, тому у жінок брови зазвичай вужчий, ніж у чоловіків. Під впливом багатьох факторів брови можуть змінюватися в зростанні, кольорі та структурі. І це може говорити про які-небудь внутрішніх захворюваннях. При проблемах з щитовидкою волосся брів стають більш тонкими і рідшають, а іноді навіть випадають. Такі ж наслідки несе з собою шкірне ураження, при яке також сильно лущиться шкіра під бровами. У літньому віці, коли падає рівень статевих гормонів, у жінок волосся на бровах рідшають і стоншуються, а у чоловіків сивіє, стають більш щільними, жорсткими і стирчать. Але однією з найпоширеніших причин проблем з ростом і станом волосся є неправильних догляд за бровами.

Так, погана якість фарб при фарбуванні, часте Виголювання або вищипування брів може не тільки сповільнити ріст волосся, але і змінити їх структуру. Який догляд за бровами необхідний? Сприяє зростанню і силу волосся, оберігає від шкідливого впливу сонця і висихання регулярне змазування брів рослинним маслом або живильним кремом. Зростанню і зміцненню волосся сприяє реп’яхову олію, а також ланоліновий крем.

Можна робити компреси з масла. Для цього в розігріте масло треба вмочити ватяні смужки, накласти на брови, а зверху покласти просаленной папір такого ж розміру і протягом 3-4 хвилин погладжують чимось теплим, наприклад, пляшкою з гарячою водою. У літню пору волосся на голові, так і на бровах вицвітають, цьому сприяє також і морська вода. Тому влітку також не забувайте змащувати брови кремом або олією.

При зміні форми брів не порушуйте природну лінію росту волосся, при цьому користуйтеся тільки спеціальними щипцями. При сбривании волосся продовжать своє зростання і будуть видні на шкірі чорними точками, а потім стануть товщими і жорсткими, і найчастіше змінюють напрямок росту. Видаляти волосся потрібно по нижньому краю брів, чим вище знаходиться лінія брів, тим виразніше і яскравіше виглядають очі. Також красивій формі брів допомагає регулярне згладжування і причісування, причому волосся на бровах потрібно розчісувати від очей до чола, а потім злегка проводять щіткою вниз, щоб укласти волосся в правильну форму. Не завадить накапати 1-2 краплі олії на щітку до розчісування.

Процедуру цю найкраще бажати після вмивання щоранку. Також важливим при догляді за бровами є їх підфарбовування. Робиться це спеціальним олівцем, фарбою або тушшю. Тільки підфарбовувати їх потрібно, виходячи з колірної гами волосся, тільки для придбання контурів брів. Також можна використовувати спеціальну фарбу для брів, але виконувати фарбування потрібно строго по інструкції або в салоні. Догляд за бровами також важливий як і догляд за волоссям і обличчям. Найбільш виразними є очі, а брови їх облямовують і роблять ваш погляд ще більш чуттєвим, ніжним і загадковим.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *