Дизайн нігтів з блискітками

Одним з основних достоїнств жінки є доглянуті руки з ефектним манікюром. При цьому професійно виконаний манікюр свідчить про те, що представниця слабкої статі завжди стежить за модними тенденціями дизайну нігтів.

Сьогодні салони краси пропонують жінкам безліч видів манікюру, гармонійно поєднуються з будь-яким стилем і родом діяльності модниці. Серед них особливою популярністю користується дизайн нігтів з блискітками. Адже блискітки на нігтях ефектно переливаються в променях сонячного світла і привносять в жіночий образ яскравість, шик і сексуальність. Даний дизайн нігтів може органічно повторювати колірну гаму сумочки або туфель, а також надавати свіжість поряд, який виконаний в однотонних кольорах.

Дизайн нігтів з блискітками є затребуваною послугою в будь-якому салоні краси. Якщо у вас немає часу для відвідування такого закладу, можна виконати дану процедуру самостійно вдома. Для цього потрібно знати, що блискітки для нігтів являють собою подрібнену плівку з поліестеру, яка відрізняється за розміром, формою і кольором.

Сьогодні використовуються для дизайну нігтів наступні типи блискіток:

кольоровий пісок;
різнобарвна пил;
різноманітні фігурні блискітки.

При цьому блискітки можуть наноситися на нігтьову пластинку з допомогою розпилювача, а також входити до складу лаку для нігтів або індивідуально приклеюватися на поверхню нігтя.

Для виконання манікюру з блискітками потрібно підготувати такі матеріали:

  • Лак для нігтів різноманітних кольорів. Даний косметичний засіб буде використовуватися в якості основи для виконання манікюру. При виборі лаку акцентуйте увагу на його консистенцію, запах і термін реалізації.
  • Пензлики різної форми і товщини. Для дизайну нігтів потрібні різні пензлики, які допоможуть зробити манікюр з цікавими візерунками і неповторними лініями. Для грунтовки нігтя завжди використовується плоска пензлик.
  • Фіксуючий лак. За допомогою даного засобу здійснюється закріплення блискіток і малюнка на нігтях.

Сьогодні існує безліч технік виконання манікюру з блискітками. Для дизайну нігтів знадобиться прозора основа і баночка з блискітками. Нігтьова пластинка покривається прозорою основою, а потім блискітки наносяться пензликом на окремі ділянки нігтя або на всю його поверхню. При цьому важливо не перестаратися з їх кількістю. Якщо ви вибрали для манікюру великі блискітки, то зручніше наносити їх вологим кінчиком зубочистки. Після того, як ви створили на нігтях неповторний малюнок, його поверхня закріплюється фіксуючим покриттям.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *