Дизайн нігтів вітражним гель-лаком

Невипадково кажуть, що вітражний манікюр – справжній витвір мистецтва. Цей модний стиль нейл-арту імітує відомі вітражні картинки на склі. Його оригінальне виконання гармонійно доповнить образ, а особливо красиво буде виглядати укупі з френч манікюром.

Незважаючи на те, що вітражний манікюр завжди був салонної процедурою, багато хто часто намагаються виконувати його в домашніх умовах. Це можливо, але для початку потрібно придбати необхідні засоби і матеріали, а також трохи попрактикуватися.

Необхідні матеріали та особливості ↑

Існує кілька видів вітражного дизайну. Беручи їх до уваги і проявивши трохи фантазії можна втілити практично будь-які ідеї в реальність. Постає питання, які матеріали знадобляться, що вибрати і купити? Що необхідно:

  • пензлики різної товщини;
  • вітражні фарби;
  • гель-лаки;
  • весь декор.

Купити все це можна в спеціалізованому відділі або магазині. Вітражний дизайн нігтів допускає суміщення декількох видів вітража одночасно. Головне в таких випадках не перевантажувати візерунок, щоб не отримати зворотний ефект. Найчастіше використовують такі види вітражного дизайну:

  • Вітраж контурний — найпростіший. Передбачає зображення фігур з чіткими контурами (ромби, квадрати, багатокутники). Проміжки зафарбовують різними відтінками, а фарби не перемішують.
  • Мозаїчний вітраж — святковий варіант. Ефект мозаїки підкреслює використання різних аксесуарів (блискіток, каменів, страз, намистин), відсутність пересічних ліній.
  • Вітраж з елементами художнього розпису — найбільш складний у виконанні. Візерунки мають чорні контури, окантовку, вигини. Саме ця інтерпретація нагадує вітражні картини.

Зручний вітражний гель — основний матеріал при манікюрі. Прозорий або з легким відтінком, такий гель завдяки частинкам надає глянцевий блиск. Часто використовують органічну вітражну фарбу, змішують її з вітражним гелем, щоб домогтися однорідності і отримати напівпрозорий кольоровий ефект. Допускається змішування фарб із звичайним гелем, але такого ефектного результату зі світінням як при вітражному гелі він не дає.

Гель лак вітражний — цікава новинка. Використовується з успіхом в різних поєднаннях. Наприклад, для створення «рідких каменів» гель лак використовують у складі, який тримає краплю. Виразний ефект кришталю гель лак надає нарощеного прозорим нігтям. Завдяки йому створюється супергладкий скляний ефект. Головне достоїнство гель лаку – ідеальне вирівнювання поверхні навіть на самих тонких або ламких нігтях.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *