Дешеві парфуми

Чи можуть самі дешеві парфуми бути якісним? Чим вони відрізняються від дорогої парфумерії?
Користуються такі аромати сьогодні попит? Про це та інше піде мова в цій статті.

Чим відрізняється склад дешевих парфумів від дорогих?

Всім відомо, що до складу високоякісної елітної парфумерії входять в основному натуральні інгредієнти. Для створення більш доступних ароматів використовуються синтетичні віддушки. Але слід віддати належне, запах багатьох бюджетних парфумів на перших порах може бути ідентичним дорогому, проте низька стійкість і площина композиції неодмінно дасть про себе знати. У той час як в піраміді дорогих ароматів використовується до декількох десятків нот, дешевий парфум може бути задіяно всього 3-4 основних ноти.

Стійкі бюджетні парфуми: міф чи реальність

Найчастіше приваблива низька вартість пропорційно дорівнює стійкості дешевого аромату.І як би не намагалися заперечувати рекламщики, але чим дорожче аромат, тим довше він зазвичай звучить. Крім цього слід врахувати, що свіжі акватические запахи вивітрюються набагато швидше, ніж солодкі, пряні і деревні композиції.

Зовнішня оболонка дешевих парфумів

Незважаючи на ціну бюджетних парфумів, флакони у них на перший погляд мало чим поступаються своїм дорогим побратимам. При виготовленні реплік на відомі аромати упаковка зазвичай наближена до оригіналу. Виробники простих недорогих духів намагаються також не поступатися іменитим брендам, і виготовляють для своєї парфумерії привабливі і якісні флакони.

Плюси і мінуси недорогий парфумерії

Як і у будь-якого іншого продукту, недорогий парфумерії є свої плюси і мінуси.Найголовнішим мінусом дешевих парфумів є слабка стійкість аромату, але якщо у вас є звичка носити флакончик з собою та постійно оновлювати запах — це навряд чи стане для вас проблемою.

До плюсів можна віднести:

1) Низьку вартість.

2) Можливість збігу аромату з оригінальним до 80-90%.

3) Привабливий дизайн флакона, мало чим відрізняється від дорогих парфумів.

4) Якщо ви купуєте дешеві парфуми, які спочатку не є реплікою на відомий аромат, значить, швидше за все, вам дістанеться оригінал. Практика показує, що немає сенсу робитипідробки на бюджетну парфумерію.

Як бачимо, плюсів вийшло набагато більше, ніж мінусів. Можливо, саме тому у бюджетній парфумерії, так само як і у елітної, є безліч вірних шанувальників. Як знати, може і ви незабаром станете одним з них.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *